Нд. Кві 14th, 2024
мобільні додатки для заняття спортом

Технології заповнюють наше життя у всіх напрямках із космічною швидкістю. Щоб вести більш активний та здоровий стиль життя не потрібно обов’язково відвідувати спортзал. Багато вправ можна виконувати вдома або у парку на свіжому повітрі.

Наразі для мобільних пристроїв різних операційних систем створено безліч додатків та «віртуальних тренерів». Вони допомагають контролювати показники при виконанні вправ, аналізують дані, підбирають індивідуально програму тренувань від будови тіла тощо. Ми зробили вибірку найбільш популярних додатків, що стануть у пригоді та допоможуть зробити життя більш спортивним.

Додатку RunKeeper

Додатку RunKeeper

У даній статті не будемо перераховувати всю користь від бігу для організму людини. Легка пробіжка вранці допоможе зарядитись енергією на весь день, вечірня – допоможе розслабитись та звільнити голову від напливу думок.

Мобільний додаток RunKeeper наразі один із найпопулярніший серед любителів бігу. З його допомогою можна відстежувати всій маршрут по карті, тривалість, швидкість і тп. Присутні два типи програм: для новачків та професіоналів. Звукові підказки для початківців та система досягнень для підвищення мотивації.

NikeTrainingClub

Мобільний додаток NikeTrainingClub

Займатись спортом одному складно, але спеціальні додатки можуть замінити людині професійного тренера. Одним із таких можна вважати NikeTrainingClub, який є по суті великою соціальною мережею.

За соціальну інтеграцію відповідає система Nike +. З її допомогою можна створювати своє коло спілкування, ділитися досягненнями та результатами, обговорювати результати тощо.

У додатку присутня велика кількість тренувальних програм. Велика частина із яких розрахована на заняття із власною вагою. Із недоліків можна назвати великий розмір програми та необхідність реєстрації у системі.

Додаток 7 хвилин вправ

Мобільний додаток «7 хвилин вправ» має набагато менше функціоналу, якщо порівнювати із попереднім варіантом. Присутня система планування тренувань із вправами на місяць вперед, ведеться статистика занять, звуковий супровід тощо. Мінусом можна вважати рекламу у самому додатку та неможливість створення індивідуальної програми.

SleepCycle

Програма SleepCycle

Всі знають, що не тільки важливо проводити правильно тренування, але й добре відпочивати. У цьому Вам допоможе мобільний додаток SleepCycle. Це по суті «розумний будильник», що стежить за часом пробудження та прокидання. Програма аналізує дані та розраховує фази сну та розбудить у найбільш комфортний період часу.

Для прикладу, якщо Вам потрібно прокинутись о 8 ранку, тоді програма дасть сигнал у проміжку між 7:45 та 8:15. Всі дані будуть збережені та опрацьовані, щоб у майбутньому вибудувати краще режим дня.

Рекомендуємо прочитати Як правильно заряджати смартфон та продовжити термін експлуатації акумулятора

Додаток Рейтинг Букмекерів

П’ятірку нашого рейтингу буде закривати мобільний додаток «Рейтинг Букмекерів». Підійде для всіх, хто не лише займається спортом, але й слідкує за його новинами та оновленнями у всьому світі.

У ньому можна знайти анонси майбутній спортивних подій, прогнози експертів і не тільки. Все це зібрано у досить непоганому та «приємному» дизайні. Головним мінусом можна назвати відсутність можливості сортування списку новин суто «під себе». Із даним додатком у смартфоні Ви завжди будете в курсі всіх спортивних подій світу.

Від Specialist