Ср. Лют 21st, 2024
Як правильно заряджати смартфон

Напевно вже у кожного із нас є смартфон, тут уже не важливий бренд або модель. Часу приділяємо йому багато: на пошук потрібної інформації, перегляд відео, написання постів у соціальних мережах тощо. Мова не про їх параметри, а про зарядку акумулятора.

Дуже часто батарея починає погано тримати заряд, хоча й від моменту покупки пройшло не так багато часу. Ми зібрали декілька рекомендацій, які допоможуть швидко зарядити батарею та продовжити їй термін експлуатації.

Якщо Ваш гаджет поставлений на зарядку — залиште його в спокої. Активні додатки, робота інтернету та дисплей забирають частину енергії. Коли не чіпати смартфон тоді він зарядиться значно швидше. Старайтесь дотримуватися його правила, це значно продовжить «термін життя» батареї.

Для швидшого зарядження батареї смартфона закрийте всі активні додатки та відключіть мережу. Якщо потрібно залишитись на зв’язку – залиште увімкненим Wifi, він потребує значно менше енергії.

Якщо ви вважаєте, що заряджати батарею потрібно до 100% як новий апарат – це хибна думка. Термін життя більшості іонно-літієвих батарей вимірюється циклами, для нових апаратів це приблизно 300-500. Кожного разу, коли Ви заряджаєте гаджет до повного, а потім розряджаєте до нуля, проходить один повний цикл. Рекомендуємо повністю розряджати в 1-2 місяці.

Як правильно заряджати смартфон рекомендації
Як правильно заряджати смартфон рекомендації

Взагалі ідеально тримати заряд акумулятора в районі 20-80%. Тобто заряджати батарею потрібно частіше. Дослідження показали, що такий метод може збільшити термін експлуатації до 2400 циклів.

Важливо використовувати для підзарядки батареї саме USB кабель та блок живлення який йде у комплекті. Часте використання зарядки від інших моделей із іншими параметрами може поступово шкодити акумулятору.

Рекомендуємо статтюВ Україні представили прототип електрокару за 5000$ від вітчизняного виробника

І на останок…Не рекомендуємо залишати Ваш смартфон підключеним до зарядки на прямих сонячних променях або на ніч під подушкою. Часто відомі випадки, коли підвищена температура під час процесу зарядки у сумі із зовнішніми факторами приводили до загоряння акумулятора.

Від Specialist