Ср. Лют 21st, 2024
ELMIZ mini електрокар

Розповімо про здобутки українського автопрому у будуванні електромобілів. Так, саме один із таких варантів було представлено для глядачів на виставці EcoDrive TECH 2020 яка закінчилась учора. Новинка являє собою компактний електромобіль від компанії «Електропрайд» та отримала назву ELMIZ mini.

Всі деталі та основна внутрішня начинка цього витвору (від батареї та до мотора) має китайське походження. Згідно з попередньою інформації саме цех по збору цих електромобілів буде розташований у Києві.

Габарити «Елміз міні»: Довжина 240,3 см, Висота 155,2 см, Ширина 91,8 см. Кузовні деталі із пластику, максимальна швидкість 60 км/год та запас ходу 120 км.

Стартова ціна цього витвору починається від 5000 зелених. Також у планах компанії «Електропрайд» випуск такої ж моделі із запасом ходу у 200 км. Керівництво компаній української автомобільної галузі «йде у ногу з часом». Так для прикладу завод ЗАЗ планує переорієнтуватись та почати виготовляти електросамокати.

В Україні представили прототип електрокару за 5000$ від вітчизняного виробника

Дивлячись на ці всі конструкції можна зрозуміти одне, що народні умільці лише власними силами та фінансовими потужностями можуть представити більш оригінальні та практичні моделі. Наприклад переобладнання Таврії в електромобіль та допрацювання Nissan Leaf, що збільшило запас ходу до 650 км.

Цікаво знати та почитати Monobank планує знизити відсоток обов’язкового платежу та ставку на залишок із 1-го вересня

Від Specialist