Чт. Лют 22nd, 2024
iPhone 12 дата виходу та як буде виглядати

Окрім новин про закінчення літа можуть і бути позитивні моменти із настання весни. Стосується це все любителів продукції від компанії Apple. Кожного року у вересні презентується нова модель iPhone, яка у чомусь випереджає попередні версії. Винятком став вихід iPhone X, вихід якого було анонсовано у вересні, але на ринок для користувачів він потрапив у листопаді, тобто аж через два місяці.

Наразі така ситуація частково повториться із виходом нового iPhone 12 цього року. Представники компанії оголосили про затримку у випуску гаджета.

Наприклад, директор Apple Лука Маестро, який дав інтерв’ю одному із американських ЗМІ повідомив: «Пандемія коронавірусу та деякі інші причини не дозволяють компанії слідувати традиції та представити нову модель iPhone 12 вчасно». Скоріше за все продаж почнеться із жовтня або ж пізніше.

Тому чекати на вихід нового iPhone 12 раніше за 2-й місяць осені не варто, але його презентація може пройти саме у вересні, підтримуючи традицію. Така процедура навпаки може підігрити цікавість користувачів. А також нададуть можливість оформити попереднє замовлення, що Ви могли отримати гаджет одним із перших.

Точну дату презентації компанія Apple також тримає у таємниці. Можна лише здогадуватись, що як варіант її проведуть у середині жовтня, де презентують не лише новий iPhone 12, але й інші продукти нові ноутбуки MacBook на базі процесорів AMD, також нові навушники AirPods третього покоління.

Потрібно розуміти, що продажі у США можуть початись в окремий час, а вже потім стартують продажі в інших країнах. Однозначно, для Європи та Сполучених Штатів дата може збігтись. А от на ринок України нові iPhone 12 можуть потрапити із затримкою 2-3 тижні. Тому краще почекати із покупкою, а ніж переплачувати спекулянтам.

Рекомендуємо прочитатиПриватБанк запустив можливість оплати обличчям із технологією FacePay24

Очікується, що новий iPhone 12 отримає повноцінну 3D камеру та зменшений виріз для системи розпізнавання обличчя FaceID другого покоління і ще багато інших цікавих та приємних дрібниць. Але все це буде відомо уже на презентації гаджета.

Від Specialist