Пн. Бер 4th, 2024
Додатки що садять батарею

На часі корисна стаття для активних користувачів смартфону. Хочемо розповісти про додатки, на функціонування яких пристрій буде виділяти більше ресурсів: оперативної пам’яті, заряду акумулятора.

Соціальні мережі дуже популярні, отож встановлений офіційний додаток Facebook буде добряче поглинати ресурси Вашого смартфону. Але із іншої сторони – завжди будете в курсі всіх подій через інтерактивні повідомлення.

Додаток потребує великої кількості інтернет-трафіку, оперативної пам’яті та заряду акумулятора, навіть у фоновому режимі. Хорошим рішенням є використання мобільної версії Фейсбук просто у Вашому браузері.

Додатки для відстежування погоди також потребують чимало ресурсів. Дуже часто вони використовують інтерактивні анімації для відображення інфо. Також такі програми мають постійну синхронізацію із сервером, а це додаткові витрати заряду акумулятора.

Ще одним «пожирателем ресурсів» можна назвати антивірусні програми. Ми вже звикли, що такі додатки мають захищати пристрій від загроз із всесвітньої павутини. Якщо ж ми не встановлюємо додатків із не перевірених джерел, тоді й ризики мінімальні.

Найправильніше буде звантаження додатків із Google Play для андроїд та App Store для айфонів. Весь контент проходить жорстку перевірку, а все тоді публікується та доступний для скачування. Вбудований антивірус лише заважає роботі та гальмує систему.

Також не забуваємо про оптимізатори пам’яті та клінери, наприклад Clean Master. У більшості випадків вони не несуть користі для телефону, а лише додаються як фоновий процес та вичерпують ресурси. Тому краще видалити їх та контролювати залишок пам’яті за допомогою системних утиліт.

Рекомендуємо статтюЯк правильно заряджати смартфон та продовжити термін експлуатації акумулятора

На останньому місці ми вважаємо мають бути мобільні браузери по замовчуванню. У кожного виробника смартфонів вони можуть бути свої та перенаправляють користувачів на потрібні сайти із рекламою, або взагалі – збирають особисті дані.

Кращим рішення стане встановлення мобільного браузера Google Chrome (без реклами, просто рекомендація). Наразі він є одним із найшвидших та «легких» браузерів для мобільних та дескоптів. Тим більше, якщо Ваш пристрій не є дуже потужним.,

Від Specialist