Нд. Лип 14th, 2024
Яка вартість медичних послуг для населення у 2020 році. Тарифи НСЗУ та КМУ

Цікавий проект постанови КМУ має назву «Деякі питання удосконалення реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2020 році» розмістили для проведення громадського обговорення.

На сайті Міністерства охорони здоров’я описали, як буде регулювати вартість медичних послуг для медичної реабілітації, екстреної, паліативної, третинної медичної допомоги, допомогти у зв’язку із пологами, допомога для дітей віком до 16 років.

Розміщують інформацію про тарифи на такі медичні послуги, що будуть гарантуватись державою у 2020 році, ось деякі із них:

Встановлена базова ставка 4 563,64 грн за послуги, що включено до пакета «Хірургічні операції дітям та дорослим без проведення хірургічного втручання». Пропонують комбінувати базову та глобальну ставку на проліковані випадки, враховуючи вагові коефіцієнти. Останні ж включають в себе складність випадку та інтенсивність використання ресурсів.

Цікаво знатиЯкі банкноти найчастіше підробляють в Україні – статистика від НБУ

Ставка при наданні медичної допомоги особам при гострому мозковому інсульті становить 19 332,31 грн (ставка за пролікований випадок).

Для осіб які стикнулись із гострим інфарктом та інфарктом міокарда медична допомога вартуватиме 16 001, 43 грн (за пролікований випадок у стаціонарних умовах).

За пологи ціну встановлено тариф 8136,03 грн.

Ну і найбільша вартість послуг становить за медичні послуги новонародженим у неонатальних випадках: від 26087,72 грн до 98533,82 грн (в залежності від складності.

Для даних тарифів не буде включено вартість витратних матеріалів, медичних виробів та лікарських засобів. Вони ж можуть забезпечуватись для осіб згідно із іншими проектами держбюджету.

Детально описувати всі пункти нема сенсу, Ви можете прочитати детально опис постанови по даному посиланні. Потрібно нагадати, що документ винесено на громадське обговорення. Всі зауваження рекомендують надсилати на електрону адресу moz2000677@gmail.com або по телефонах (044) 254-04-11.

Цікаво знати, що Електронний лікарняний може запрацювати уже із 1 квітня 2020 року

Від Specialist