Сб. Вер 14th, 2024

Наслідки карантину для європейської економіки будуть більш небезпечними, ніж сам вірус. Обмежувальні заходи не зможуть повністю зупинити поширення інфекції, а лише затримати її. Франція та Німеччина уже заявляють, що карантин це не вихід із ситуації. Проте жодна країна не має плану боротьби із коронавірусом.

Світовий уряд буде змушений готували населення або до масових смертей або ізоляції на протязі мінімум одного року.

Карантин не зупинить хворобу, а лише уповільнить темпи поширення, що дозволить зменшити навантаження на лікарні. Карантин це лише пауза, а от скасування заходів призведе до нової хвилі епідемії, про це розповідає вірусолог Крістіан Дростен.

Що карантинні заходи дали результат та розтягнули епідемію, доведеться близько 2 років зберігати дистанцію. При такому розвитку подій, карантин будуть послаблювати кожні 2-3 місяці.

Цікаво знати:МВФ, Світовий банк і ЄБРР готові допомогти Україні здолати коронавірус — президент України

Тим часом пандемія уже сповільнила економічне зростання у світі до 2,4%. А у випадку продовження карантину очікується зниження до 1,5%. У Німеччині втрати можуть сягнути від 7,2% ВВП до 20,6% при найгіршому розвитку подій.

Європейці рано чи пізно будуть змушені вийти на роботу, навіть при загрозі другої хвилі коронавірусу. Допомога уряду середньому на малому бізнесу короткострокова, а криза призведе до втрати доходів на фінансування комунальних послуг та медицина.

Президент Франції Емманюель Макрон вважає недоцільним залишити людей без роботи і доходів допоки не буде винайдена вакцина. В лікувати хворих без економічного розвитку неможливо.

Цікаво знати:Без роботи можуть залишитися 25 мільйонів людей: наслідки поширення коронавірусу

Невдовзі Франція буде змушена скасувати карантинні заходи, щоб наздогнати економічний розвиток.

Канцелер Німеччина Ангела Меркель каже, що карантин не владнає проблеми, влада лише розтягне епідемію до моменту створення вакцини.

Італія продовжує карантин після 25 березня та забороняє «незначну» економічну діяльність. До неї не відносять виробництво тракторів та сигарет. Це обурило профспілки, вони не вважають діяльність стратегічно важливою.

Уряди світу розпочнуть скасовувати карантинні заходи, коли отримують тест системи для масової перевірки населення. Якщо буде виявлено, що більшість населення заражена коронавірусом, проте перехворіла без явних симптом, то заходи соціальної дистанції скасують, оскільки в них не буде потреби. У Німеччині вважають, що це станеться протягом кількох тижнів.

Від