Пт. Кві 19th, 2024
Кабінет Міністрів України затвердив нові бланки водійських посвідчень та свідоцтв про реєстрацію ТЗ

На засіданні КМУ від 16.09.2020 року було прийнято нові бланки водійських посвідчень для громадян міжнародного зразка та свідоцтва про реєстрацію ТЗ.

Для цього було прийнято постанову «Про затвердження зразків бланків та технічних описів міжнародних водійських посвідчень, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, тимчасового реєстраційного талона, зразка розпізнавального автомобільного знаку України та внесення певних змін у постанову Кабінету Міністрів».

Прийняття даного документу дозволить прирівняти наші документи до європейських зразків. Нові зразки будуть друкуватись так само на пластикових карточках із використанням трьох мов: українську, англійську та частина француською мовою.

Міжнародне водійське посвідчення в Україні

Додатково на посвідчені буде вказано група крові та резус-фактор водія. Це двсть змогу лікарям, у разі необхідности оперативно надавати невідкладну медичну допомогу. Додаткового будуть вказуватись дані про донорство – згідні чи ні.

Оновлене свідоцтво про реєстрацію ТЗ повністю відповідає міжнародним вимогам. Додатково тепер буде вказуватись відмітка про відповідність всім екологічним нормам: від «Євро 2»-«Євро 6» та інші.

Також рекомендуємо прочитати статтю про Тонування скла в автомобіля: правила, норми та розмір штрафів за порушення

Що робити водіям із старими варіантами водійських посвідчень? Згідно з текстом постанови: «свідоцтво про реєстрацію транспортних засобів, а також тимчасовий талон будуть діяти протягом часу, на який вони були видані.

Від Specialist