Чт. Тра 26th, 2022

Українцям компенсують додаткові витрати на комуналку на період карантину.

Створити механізм компенсацій Денис Шмигаль доручив Мінстерствам фінансів, економіки та соціальної політики.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду заявив, що в період карантину влада закликає людей залишатися вдома, зі свого боку держава компенсуватиме частину комунальних послуг, оскільки платежі значно зростуть через постійне перебування людей вдома.

Також він наголосив, що потрібно провести розрахунок, яку суму будуть компенсувати та вирішите кого торкнеться нововведення – деяких категорій населення чи всіх громадян України.

Цікаво також: Коронавірус наносить удар по український економіці: прогнози та наслідки

Міністерства мають триденний термін на вирішення доручення. Пропозицій будуть розглянуті на позачерговому урядовому засіданні.

Нагадаємо, що в Україні карантин почав діяти х 12 березня і триватиме до 3 квітня. В цей період українців особливо закликають залишатися вдома, якщо є можливість працювати у віддаленому режимі. Під час карантину припиняється робота навчальних закладів, забороняється робота розважальних закладів та закладів сфери послуг, а також забороняються масові зібрання, кількість учасників яких перевищує 200. Продуктові магазини, заправки, аптеки, банки та стразові компанії працюють у штатному режимі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *