Сб. Тра 25th, 2024
Кращі пози для сексу чуттєві та для глибокого проникнення

Рано чи пізно у кожної пари постає питання: «Як урізноманітнити та зробити заняття сексом оригінальнішим?». Звичайно, популярні пози наїздниці, місіорерська приносять не мало задоволення та насолоди для кожного із партнерів, але ж ще стільки всього не випробувано. Існує дуже багато чуттєвих та нових поз у сексі, які не менш чутливі та здатні подарувати шалений запал та «солодку насолоду».

Ми переглянули безліч тематичних матеріалів, читали відгуки на тематичних форумах, безліч картинок із камасутри та вибрали найкращі пози для сексу, що допоможуть урізноманітнити ваше інтимне життя.

Найзручніші пози для сексу

Підібрали найбільш зручні пози для сексу, що не потребують від партнерів надзвичайної фізичної підготовки та креативності. Вони є досить чуттєвими та для багатьох пар можуть стати відкриттям, що дозволять наростити сексуальний потенціал.

Поза Кішечка, хороша поза для сексу, партнер ззаду, а партнерка лежить, пози в сексі, пози для сексу, пози у сексі, сексуальні пози, пози камасутри, найкращі пози для сексу, найкращі пози в сексі, цікаві пози в сексі, які є пози в сексі, кращі пози для сексу, нові пози в сексі, цікаві пози для сексу, інтимні пози, поза кішечка, пози в камасутрі, пози для інтиму, пози в ліжку, зручні пози для сексу, пози доя сексу, всі пози в сексі, пози з камасутри, пози при сексі, найкращі пози сексу

Поза Кішечки

Дуже ніжна та зворушлива поза, що передає всю любов та турботу партнерів один до одного через близький контакт тіл, незважаючи, що і візуального контакту не відбувається, бо чоловік знаходиться ззаду.

Дуже поширена поза допоможе отримати хорошу порцію насолоди, особливо, коли парnнерці підкласти подушку під таз, для максимальної стимуляції ерогенних зон (Точки G, P та A).

Для початку, жінка лягає на живіт, щокою на постіль та елегантно піднімає злегка задок угору, при цьому прогинаючись у попереку, ноги щільно зімкнуті та витягнуті вздовж. Партнер же підлаштовується ззаду, опирається руками на ліжко та стає на четвереньках, ноги жінки знаходяться між його стегнами. Якщо контакт буде інтенсивний, а проникнення глибоке, тоді і насолоди отримаєте найбільше.

Поза Ложечки, краща поза для сексу із глибоким та чуттєвим проникненням для партнерки, пози в сексі, пози для сексу, пози у сексі, сексуальні пози, пози камасутри, найкращі пози для сексу, найкращі пози в сексі, цікаві пози в сексі, які є пози в сексі, кращі пози для сексу, нові пози в сексі, цікаві пози для сексу, інтимні пози, поза кішечка, пози в камасутрі, пози для інтиму, пози в ліжку, зручні пози для сексу, пози доя сексу, всі пози в сексі, пози з камасутри, пози при сексі, найкращі пози сексу

Поза ложечки

На перший погляд, дуже проста, легка поза у сексі. Якщо ж партнери почнуть її із ніжних ласк, тоді вона здатна пробудити цілий вулкан емоцій та пристрастей. Дана позиція настільки популярна серед партнерів, що багато хто навіть полюбляє спати у такому положенні. Обирають її для сексуальних утіх, у період виношування дитини, або коли один із партнерів мають пишні форми.

Партнери лягають на бік, чоловік ззаду жінки. Партнерка злегка згинає коліна та випинає сідниці для більш зручного проникнення. Розміщувати можна в одній площині (стандартне розміщення), або жінка може згорнутись у позу ембріона та підлаштуватись перпендикулярно до партнера («ложки доггі стай»), можна спробувати змінити положення із лежачи на сидячи, наприклад у ванні (хороша можливість порелаксувати та сексу у воді). 

Поза імператор, краща поза коли партнерка розміщується боком, пози в сексі, пози для сексу, пози у сексі, сексуальні пози, пози камасутри, найкращі пози для сексу, найкращі пози в сексі, цікаві пози в сексі, які є пози в сексі, кращі пози для сексу, нові пози в сексі, цікаві пози для сексу, інтимні пози, поза кішечка, пози в камасутрі, пози для інтиму, пози в ліжку, зручні пози для сексу, пози доя сексу, всі пози в сексі, пози з камасутри, пози при сексі, найкращі пози сексу

Поза Імператор

Напевно для багатьох стане новинкою де партнери розміщуються так: жінка лежить на боці, а партнер стоячи на колінах підлаштовується ззаду, розставивши злегка ноги для зручності. Проникність буде помірною (стане актуальною для партнерів із достойним розміром члену), яка буде компенсуватись стимуляцією ерогенних зон клітора, сідниць та грудей партнерки.

Поза Леопард для сексу, пози в сексі, пози для сексу, пози у сексі, сексуальні пози, пози камасутри, найкращі пози для сексу, найкращі пози в сексі, цікаві пози в сексі, які є пози в сексі, кращі пози для сексу, нові пози в сексі, цікаві пози для сексу, інтимні пози, поза кішечка, пози в камасутрі, пози для інтиму, пози в ліжку, зручні пози для сексу, пози доя сексу, всі пози в сексі, пози з камасутри, пози при сексі, найкращі пози сексу
Поза Леопард

Поза Леопард

Як її можна ще назвати – «Зворотня наїздниця». Стане хорошим варіантом для жінок, що є дуже активними та полюбляють домінувати у інтимних стосунках. Ваш статевий акт у цій позі зможе доставити глибоке проникнення, також поексперементувати і анальними пестощами.

Партнер присідає на коліна та злегка відхиляється назад, опираючись на руку. Партнерка обертається задом та розводить ноги, тим самим дозволяючи увійти всередину, опираючись руками нахиляється дещо вперед. Чоловік може допомагати тримати ритм та контролювати рухи, поклавши руки на сідниці.

Поза Леопард у сексі, пози в сексі, пози для сексу, пози у сексі, сексуальні пози, пози камасутри, найкращі пози для сексу, найкращі пози в сексі, цікаві пози в сексі, які є пози в сексі, кращі пози для сексу, нові пози в сексі, цікаві пози для сексу, інтимні пози, поза кішечка, пози в камасутрі, пози для інтиму, пози в ліжку, зручні пози для сексу, пози доя сексу, всі пози в сексі, пози з камасутри, пози при сексі, найкращі пози сексу

Поза Цикада на гілці

Дану позу потрібно взяти до уваги усім любителям «тваринного сексу». Перейматися не потрібно, адже вона не настільки груба та зухвала, як ніжна та чуттєва водночас. Найкраще проявляється сила, мужність та найкраще володіння жіночим тілом проявляється за рахунок налягання чоловіка ззаду на тіло жінки. Це все розбурхує сексуальну уяву партнерів.

Хороші пози для глибокого проникнення

Підібрали дійсно круті пози для сексу із найглибшим проникненням. Використовувати їх повсякденно зможуть партнери із хорошою фізичною підготовкою, але практикувати ніхто не забороняє та спробувати щось нове.

Поза Плуг

Дана поза допоможе урізноманітнити основну позу стоячи ззаду. Партнер стоїть та злегка згинає коліна для утримання рівноваги, а партнерка охоплює його стегнами та спирається ногами об ліжко або підлогу. Чоловік може тримати її за талію, стегна або щиколотки.

Поза Плуг для сексу із глибоким проникненням, пози в сексі, пози для сексу, пози у сексі, сексуальні пози, пози камасутри, найкращі пози для сексу, найкращі пози в сексі, цікаві пози в сексі, які є пози в сексі, кращі пози для сексу, нові пози в сексі, цікаві пози для сексу, інтимні пози, поза кішечка, пози в камасутрі, пози для інтиму, пози в ліжку, зручні пози для сексу, пози доя сексу, всі пози в сексі, пози з камасутри, пози при сексі, найкращі пози сексу

Дуже хороша поза для глибокого проникнення, лінгама в йоні та доставить неймовірні та приємні відчуття за рахунок стимулювання 3 ерогенних зон жінки: клітор, передні стінки піхви та потаємної точки G.

Щоб краще розуміти усі тонкощі та особливості статевого збудження, стимуляції  для партнера або партнерки рекомендуємо приділити час тематичним матеріалам. Можемо порекомендувати «Майстри сексу» від Вільяма Мастерса та Джонсон Вірджинії (розробники однієї із технік продовження статевого акту), Емілія Нагосткі «Як хоче жінка», ну або щось у тому ж напрямку, мережа інтернет допоможе у пошуках.

Поза Місток - дуже хороша поза для сильних партнерів із хорошою пластикою, пози в сексі, пози для сексу, пози у сексі, сексуальні пози, пози камасутри, найкращі пози для сексу, найкращі пози в сексі, цікаві пози в сексі, які є пози в сексі, кращі пози для сексу, нові пози в сексі, цікаві пози для сексу, інтимні пози, поза кішечка, пози в камасутрі, пози для інтиму, пози в ліжку, зручні пози для сексу, пози доя сексу, всі пози в сексі, пози з камасутри, пози при сексі, найкращі пози сексу

Поза Місток

Ця поза стане у нагоді дуже гнучким коханцям, адже потребує чималої фізичної підготовки партнера. Із нею Ви також поринете у безмежжя насолоди за рахунок глибокого проникнення.

Жінка повинна постійно підтримувати вагу свого тіла на ногах, інакше чоловікові такий оргазм буде ще довго «віддавати» болями у попереку та більше на цю авантюру він е погодиться. Пробуйте, тестуйте, головне обережно.

Розщеплення бамбука поза для сексу, пози в сексі, пози для сексу, пози у сексі, сексуальні пози, пози камасутри, найкращі пози для сексу, найкращі пози в сексі, цікаві пози в сексі, які є пози в сексі, кращі пози для сексу, нові пози в сексі, цікаві пози для сексу, інтимні пози, поза кішечка, пози в камасутрі, пози для інтиму, пози в ліжку, зручні пози для сексу, пози доя сексу, всі пози в сексі, пози з камасутри, пози при сексі, найкращі пози сексу

Поза Розчеплення бамбука

Партнерка лягає на спину, партнер розміщується зверху. Одну ногу жінка закидає на плече чоловікові, а іншу витягує на ліжку. Дуже динамічна поза для двох партнерів, можна чергувати та міняти ноги по ходу у динаміці насолоди від глибокого проникнення для кожного.

Дельфін поза для сексу, пози в сексі, пози для сексу, пози у сексі, сексуальні пози, пози камасутри, найкращі пози для сексу, найкращі пози в сексі, цікаві пози в сексі, які є пози в сексі, кращі пози для сексу, нові пози в сексі, цікаві пози для сексу, інтимні пози, поза кішечка, пози в камасутрі, пози для інтиму, пози в ліжку, зручні пози для сексу, пози доя сексу, всі пози в сексі, пози з камасутри, пози при сексі, найкращі пози сексу

Поза Дельфін

Дуже хороша поза для досягнення найкращих емоцій та відчуттів для кожного із партнерів. Чоловік домінує, розміщується стоячи на колінах, а жінка займає позу дуже схожу до «берізки» (опирається ступнями на партнера, основна опора на зону лопаток).

Для початкового контакту ноги жінка тримає ноги разом, трохи зігнувши у колінах, для більш яскравих відчуттів при кожному русі можна спробувати партнерці схрестити ноги, щоб отримати «повний контакт».

Під час статевого акту у позі Дельфін стимулюється дуже добре точка Р – чуттєва частина нижньої шийки матки. Дана поза підійде для традиційного сексу та анального (головне попередньо спробувати та правильно підготуватись).

Поза Амазонка у сексі, пози в сексі, пози для сексу, пози у сексі, сексуальні пози, пози камасутри, найкращі пози для сексу, найкращі пози в сексі, цікаві пози в сексі, які є пози в сексі, кращі пози для сексу, нові пози в сексі, цікаві пози для сексу, інтимні пози, поза кішечка, пози в камасутрі, пози для інтиму, пози в ліжку, зручні пози для сексу, пози доя сексу, всі пози в сексі, пози з камасутри, пози при сексі, найкращі пози сексу

Поза Амазонка

Дана поза найкраще розкриває пристрасть, адже жінка перебуваючи у чуттєвому контакті та пристрасті домінує та проявляє активну роль у ліжку (схоже на позу «Наїздниці»).

Поза «Амозонка» здатна стимулювати відразу кілька чуттєвих зон у жінки під час статтевого акту: відому всі точку G, що знаходиться на передні стінці піхви на відстані 2-3 сантиметри вглиб, точку А на передній частини піхви, перед шийкою матки.

Партнер лягає на спину, широко розводить ноги, згинає у колінах та прижимає їх до тулуба максимально. Партнерка розміщується перед ним у позі класичної жабки (можливо зустрічали щось схоже на заняттях із розтяжки): опираючись на коліна пробує розвести їх, стопи зводить разом ззаду, тулуб нахиляється вперед опираючись руками на груди партнера.

Чоловік може допомагати партнерці, підтримуючи її руками за сідниці. Відомі випадки використання анальної пробки для підвищення стимуляції та відчуттів. Насолоду отримає максимально кожна із сторін.

Поза Кізочка, коли партнерка дуже нахиляється вперед, пози в сексі, пози для сексу, пози у сексі, сексуальні пози, пози камасутри, найкращі пози для сексу, найкращі пози в сексі, цікаві пози в сексі, які є пози в сексі, кращі пози для сексу, нові пози в сексі, цікаві пози для сексу, інтимні пози, поза кішечка, пози в камасутрі, пози для інтиму, пози в ліжку, зручні пози для сексу, пози доя сексу, всі пози в сексі, пози з камасутри, пози при сексі, найкращі пози сексу

Поза Кізочка

Запарльна та водночас сексуальна поза. Жінка займає положення яке дуже схоже на розігрів на тренуванні: розтавляє ноги на ширині плеч, глибоко нахиляє корпус вперед, опираючись руками об підлогу. Дуже не просто, адже потрібно не лише правильно розміститись, але ще й протриматись деякий час у такому положенні.

Дана поза чимось схожа із позою «Ейфелева вежа», для любителів глибокого проникнення.

Поза Наковальня, для глибокого проникнення та стимуляції жіночих точок, пози в сексі, пози для сексу, пози у сексі, сексуальні пози, пози камасутри, найкращі пози для сексу, найкращі пози в сексі, цікаві пози в сексі, які є пози в сексі, кращі пози для сексу, нові пози в сексі, цікаві пози для сексу, інтимні пози, поза кішечка, пози в камасутрі, пози для інтиму, пози в ліжку, зручні пози для сексу, пози доя сексу, всі пози в сексі, пози з камасутри, пози при сексі, найкращі пози сексу

Поза Наковальня

Ще одна поза із Камасутри для стимуляції точок P та G жінки. Головна складність може полягати у розтяжці, потрібно тримати витягнуті ноги максимально до себе. На фото все зрозуміло, активність основна тут у чоловіка, він керує проникненням та темпом.

Ось така підбірка поз для сексу допоможе освіжити Ваші почуття та додати у інтимне життя різноманітність. Не бійтесь пробувати щось нове, навіть коли із першого разу не виходить, або очікування були інші. Починайте із простого, підтримуйте фізичну форму у тонусі.

Від Specialist