Ср. Лют 21st, 2024

Під час економічної кризи спричиненої коронавірусом, Україна намагається підтримувати малий бізнес.

Більшість підприємств не показують реальні доходи, які приносить їм бізнес, саме через це вони сплачують менші податки. Держава не може компенсувати більшість зарплат деяким працівникам, тому, що офіційно вони отримують мінімальну заробітну плату. На період карантину, буде відстрочено податки.

Нещодавно влада заявила про те, що найближчим часом людям пенсійного віку буде виплачено додаткові гроші, але реально це зробити не можна, адже в державній казні грошей на ці витрати не вистачить.

Цікаво знати: В Міжнародному валютному фонді розповіли про терміни закінчення світової кризи, спричиненої коронавірусом

На сьогоднішній день експерти рекомендують Україні орієнтуватися на мільйонні програми підтримки від США та звертати увагу на досвід країн з добре розвиненою економікою, які знаходяться ближче до України.

Економісти заявляють, що держава має відповідати за свої дії. Ось наприклад в Латвії людям, які втратили робочі місця, буде компенсовано понад 75% від заробітної плати.

Через введення карантину, найбільших збитків зазнає авіаційна галузь. Також часткові збитки будуть у закладах громадського харчування. Варто зазначити, що через карантин, збільшився попит на доставку додому тих чи інших товарів.

Від