Чт. Лют 22nd, 2024
Кешбек від покупок

Карантин через загрозу епідемії короно вірусу в країні сприяє розвитку додаткових сервісів, а саме електронної торгівлі, оплати покупок онлайн через банкінг «із дивану». Також багато людей згадали про можливість отримання кешбеку за проведення покупок товарів.

Деякі громадяни вважали кеш бек прерогативою саме банківського сектору, але це не так. Наразі дужа налагоджена схема співпраці інтернет-магазинів із сервісами «Збільшеної вигоди». Тут схема проста: сервіс створює додатковий потік клієнтів, а вже перший надає знижку на покупку.

Як уже ми обговорювали в інших матеріалах, кешбек перекладається дослівно як «гроші назад», тобто покупцеві повертається частина від витраченої суми покупки. Тут уже дія психології – саме усвідомлення того, що Вам повернуть частину коштів діє краще, аніж занижена ціна на товар.

Справа вигідна для продавців та банківських установ, останні отримують нового власника пластикової карти, а клієнт радіє «безкоштовним коштам» які отримує за здійснення повсякденних покупок. У різних фінансових установ може бути свій відсоток на окремі групи товарів та типів покупки.

Наприклад, під час карантину ПриватБанку вирішив підняти відсоток по кеш беку за покупки до 800 гривень, але ввів додаткові обмеження для отримання. Альфа-Банк може повертати до 10% за оплату послуг доставки продуктів харчування, таксі та використання цифрових сервісів. Укрсиббанк підвищив кеш бек для розрахунку в аптеках до 5%.

Кешбек від покупок

Перший онлайн-банк України Monobank у період карантину розщедрився на 12% кешбек для здійснення покупок онлайн на стрімінгових сервісах та оплаті покупок через App Stor та Google Play, ігрових у Xbox Microsoft Store, PlayStation Store.

Дуже часто найвигідніші пропозиції кешбеку за покупки передбачено через міжнародні торговими площадками Aliexpress та Amazon. Українські площадки також не відстають у цьому напрямку. Отримати повернення за покупки можна у таких відомих продавців Rozetka, Eldorado, Moyo, Comfy.

Для комфортного моніторингу всіх найкращих пропозицій по кеш беку у різних напрямках зручно використовувати сервіси «Підвищеної вигоди». На сьогодні в Україні користуються популярністю такі: LetyShops, SmartySale, Grivasi, PayBack. Конкретно зупинятись на кожному не будемо, у нас цьому присвячена окрема стаття.

Рекоменуємо статтю Кращі кешбек сервіси України: як можна економити на покупках товарів

Всі вище описані сервіси різняться між собою умовами виводу коштів та відсотковими ставками кеш беку за покупки із сайтами, які є партнерами.
Для прикладу сервіс Moneta дозволить вивести кошти в розмірі вже 20 гривень, надає близько 5% кешбек на покупки з Aliexpress та 4% із Rozetka.

Головне, о потрібно пам’ятати, що Кешбек – це не бонусні бали та відсотки знижки, по суті – це реальні гроші. Наразі єдиним способом для отримання готівки є банківський переказ на картковий рахунок. Але потрібно також уточнити про відсотки комісії при оформленні перерахунків, інколи найефективніше залишити кошти на рахунку та використати у системі.

Отож друзі, така коротенька замітка для всіх користувачі, які наразі почали активно оплачувати покупки та послуги онлайн. В цей період карантину можна ще й трошки (трохи) заробити на буденних покупках. Використовуйте вищезгадані сервіси кешбеку, це дозволить вибрати кращі пропозиції.

Також цікаво почитати Реєстрація в Приват 24 через інтернет та банкомат самостійно

Від Specialist