В Міжнародному валютному фонді розповіли про терміни закінчення світової кризи, спричиненої коронавірусом

На даний момент у світі триває такий економічний стан, який за своїми наслідками та масштабами схожий на велику економічну кризу 2009 року. За словами глави МВФ ситуація налагодиться вже у 2021 році.

У 2021 році буде відновлено обсяг виробництва, який буде скорочено у 2020 році. Ступінь скорочення виробництва та темпи його відновлення залежать від того, наскільки швидко ми зможемо подолати епідемію коронавірусу.

Цікаво знати: Щоб здолати коронавірус Україні потрібно 165 мільйонів доларів – ООН

Глава МВФ заявила про те, що важливе значення має фінансова підтримка вразливого населення і малих підприємств, щоб вони могли продовжувати працювати й потім швидко могли відновити свою роботу. В іншому випадку буде потрібно багато часу, на те, щоб подолати наслідки, які спричиняє пандемія коронавірусу.

На даний момент багато країн потребують фінансової підтримки від МВФ.

На даний момент більшість країн з низькими доходами вступають в економічну кризу з важким тягарем боргу.

Глава МВФ всі дії повинні бути рівно пропорційними до масштабів проблем. Також вона заявила, що дану кризу ми зможемо подолати лише разом.

📢 Сподобалась стаття? Долучайся до нас у соціальній мережі 👍 Facebook та шукай наш канал у 👉 Telegram. Отримуй цікаві статті та новини відразу у стрічку!