Нд. Кві 14th, 2024
Способи заробітку в Телеграм

Скількома месенджерами Ви користуєтесь для спілкування? Напевно із списку всіх потрібно окремо виділити Телеграм. Даний додаток вже встановили більш як мільйон користувачів із усього світу. Він надає можливість відкривати публічні та приватні канали, наявні різного роду стікери та цікаві боти. На деяких моментах можна непогано заробити.

Розробка телеграм ботів

Для початку заробітку на розробці телеграм ботів потрібно мати знання веб програмування, але вкладів мінімум. Чат боти допомагають користувачам краще взаємодіяти із функціоналом та знаходити необхідний контент.

Такий вид заробітку в інтернеті доволі популярний. Постійно створюється багато каналів Телеграм та потребують розробки додаткового функціоналу для взаємодії із користувачами. Для прикладу, недавно було заблоковано декілька телеграм каналів, що за допомогою чат-ботів торгували особистими даними українців. Але не всі розробки мають кримінальну складову.

Розміщення рекламних постів та підбірок

Якщо у Вас є телеграм канал із кількістю підписників мінімум 1000, тоді його вже можна розміщувати на спеціальних біржах де рекламодавці потребують та купують рекламні пости. Звичайно, що із мінімальною аудиторією ціни на пости не високі, але це привід розвивати свій канал ще більше.

Можна використовувати для старту послуги спеціальних ботів, що створені для нарощування кількості підписників Вашого каналу через публікацію контенту. Ціни різні, але цілком є шанс заробити від 5 до 10 доларів за рекламний пост.

Схожий спосіб – це рекламні підбірки. Фішка вже в тому, що в одному рекламному пості Ви рекламуєте не один канал, а декілька.

Заробіток на адмініструванні Telegram каналів

Дуже часто великі телеграм канали шукають та наймають адміністраторів для пошуку та публікації контенту, пошук та залучення нової аудиторії читачів. Заробіток здебільшого залежить від доходу самого каналу (відсоток) та кількості обов’язків.

Створення та заробіток на стікерах для Telegram

Як не дивно, але саме стікери у телеграмі є чудовим способом просування брендів, тому за їх створення готові та платять гроші. Даний вид заробітку дуже пасуватиме особам із навиками роботи у графічних редакторах.

Навіть новачкам даний вид інтернет заробітку стане до снаги. Адже головне бажання та хороша уява, а замовники знайдуться. Середня вартість набору стікерів становить 5 доларів.

Публікація відео в телеграм

В мережі присутні сервіси, які готові платити за публікацію та перегляд відео-роликів у телеграм каналах. Тут вже потрібно врахувати нюанс: потрібно мати аудиторію підписників не менше 15 тисяч, адже оплата проводиться суто за кожний перегляд.

Заробіток на партнерських програмах

Партнерські програми залишаються хорошим варіантом монетизації трафіку та заробітку. Ми вже не одноразово згадували та описували популярні сайти-партнерки. Головне чітко вибрати тематику Вашого телеграм каналу.

Рекомендуємо прочитати проДодатковий заробіток в інтернеті. Популярні способи заробітку без вкладень

Кожна партнерська програма дає можливість опублікувати посилання на товар чи послугу, так би мовити, Ви рекомендуєте. Користувачі можуть здійснювати переходи та здійснювати замовлення товарів, оплату онлайн курсів тощо. За це ви отримуєте певний відсоток або фіксовану ставку за кожну конверсію.

Від Specialist