Ср. Чер 29th, 2022
перепис населення пробний для жителів Києва

Одним із грандіозних планів нового керівництва держави є актуальні ідеї статистики про кількість наших співвітчизників. Планується здійснити повний перепис населення України до кінця 2019 року. Вже із 1 грудня стартує пробний етап для жителів певних районів Києва.

Процедура буде проходити на прикладі опитувань в онлайн режимі, перші ж стартували в ніч із 30 листопада на 1 грудня, триватимуть 10 днів. Участь взяти у них можуть жителі Оболонського району столиці, Пісківської ОТГ, Бородянського району.

Читайте також В «Укрзалізниці» планують збільшити вартість проїзду у 2020 році для населення

Державна служба статистики України наразі не ставить на меті підрахувати точну кількість громадян проживаючих у цих районах. Це в першу чергу як тестовий та підготовчий етап до всеукраїнського перепису населення. Будуть протестовані:

  1. Основні програми та інструменти перепису населення;
  2. Визначення основних організаційних моментів та методів;
  3. Тестування впровадження новітніх технологій в дану процедуру;
  4. Визначення найкращих дат проведення процедури;
  5. Перевірка точності опарювання великого масиву даних;
  6. Визначення методів взаємодії між державною службою статистики та місцевими органами самоврядування.

Брати участь у даному опитуванні можуть особи які проживають виключно на описаних територіях у період із 1 до 10 грудня 2019 року. Для цього на офіційному сайті державного реєстру (потрібно мати електронний підпис). Детальну інструкцію можна переглянути нижче.

Рекомендуэмо почитати Що буде із курсом долара у грудні 2019 року, прогноз та аналіз факторів впливу

Другий етап відбудеться із 14 до 23 грудня. Учасники експерименту мають дати відповіді представникам державного реєстру статистики, які мають відвідувати громадян, або ж заповнити анкету на виділеному відділенні.

Третій та завершальний етап планується на 24-26 грудня. Детально про процедуру розповів міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет, у надії зекономити до 3 мільярдів доларів.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *