Пн. Чер 27th, 2022
прогноз курсу валют на грудень 2019 року

Для людей, які слідкують за фінансовим ринком та мають певні заощадження, завжди актуальне питання курсу валют. Багато думок є стосовно поведінки долара у грудні 2019 року. Відомо одне, позначки у 30 гривень до Нового року вже точно не отримаємо, як вважали більшість «Експертів» кожного року.

Вкінці листопада гривня опустилась вже нижче 24 гривень. Причини вже обговорювали в попередніх матеріалах. 27 листопада вартість долара становила 23,98 гривні. Потім короткочасно «підскочила» на кілька копійок, та наразі картина нагадує січень 2016 року.

В період із початку року до листопада 2019 року, зелений втратив 13,2% від його вартості.

Яким буде курс у грудні 2019 року для населення

Чи потрібно зараз купувати долари, конвертувати власні заощадження в гривні у валюту? Можна, але ще не всі карти розкрито, та курс можуть вплинути мінімум 4 фактори найближчого місяця.

Цікаво занати ТОП 12 ідей для власного бізнесу в Україні у 2019-2020 році

Експерти вважають, що судове засідання щодо поданої апеляції справи приватизації ПриватБанку, переговори у «нормандському форматі», новий валютний кредит від МВФ та питання транзиту газу (чи підпише договір на ті об’єми транзиту газу «Газпром» та «Нафтогаз».

Чи закінчиться успіхом «справа ПриватБанку». Кожен судовий процес може відображуватись на курсі валют по-різному. Вже 19 грудня 2019 року має відбутись апеляційне засідання в адміністративному суді міста Києва, а 20 січня 2020 року призначено засідання у високому суді Лондона.

що буде із курсом долара 2019 року у грудні

Кредит від Міжнародного валютного фонду також очікує судових розглядів по справі ПриватБанку. Очікується новий транш до Нового року. Нові надходження валюти, навіть кредитні, це інвестиції в економіку та збільшення рівня довіри від інвесторів. Кількість валюти на фінансовому ринку впливає на загальні показники.

Цікаво знати Заробітки у Польщі взимку. Популярні професії для заробітчан

Транзит газу із РФ через нашу газотранспортну систему. Є підозра, що договір на продовження співпраці між двома компаніями, хоча чого там приховувати, між двома країнами, можуть не підписати, або ж зменшити до мінімуму обсяги прокачки.

Кожного року завдяки останньому наша економіка отримувала 2-3 мільярди доларів до бюджету. Для розуміння, іноземці викупили ОВДП на суму майже 4 мільярди гривень, це і сприяло аномальній поведінці валюти. Коли договору на транзит не буде, тоді й сума 3 мільярди яких недорахується економіка «підштовхне зелений вгору».

Ні і зустріч у «норманському форматі». Від неї багато чого залежить із зовнішніх факторів, які мають вплив на економіку. В разі позитивного завершення переговорів курс гривні продовжить своє зміцнення.

Коли ж лідери країн не зможуть домовитись, планується зворотна реакція, повернення курсу до 27-28 гривень за долар.

Рекомендуємо статтю Українцям дозволять купувати валюту онлайн без обмежень по сумі

Ось такі наші думки на рахунок курсу валюти та ситуації сьогодні. Чи буде це дійсно так чи ні, вже покаже час. Нагадаємо, вже в вересні, саме ми прогнозували не 30 доларів за зелений, а подальший спад курсу. Тут потрібно враховувати зовнішньо економічні фактори та ситуацію внутрішнього фінансового ринку України.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *