Пн. Чер 27th, 2022
12 найкращих бізнес-ідей для відкриття васної справи в Україні

Будь-яка власна справа починається з ідеї, яка часто в процесі реалізації кардинально змінюється. Ідея зазвичай потрібна для можливості демонстрації розвитку та пошуку рішень. Ми підготували для вас 12 кращих ідей для бізнесу в 2020 році.

Однією з причин яка стає перешкодою для старту власної справи являється відсутність грошових коштів для старту. Проте ми пропонуємо ідеї які не потребують великих вкладень чи специфічних навичок.

Відкриваємо власний нішовий інтернет-магазин

Інтернет-магазин це один з найпростіших способів спробувати себе в малому чи середньому бізнесі.

В реаліях сьогодення пошук будь-якого товару чи послуги починається із рядка пошукової системи. Однією з переваг є доволі низька конкуренція та можливість запустити магазин без значних капіталовкладень. Проте перш ніж розпочати необхідно взяти до уваги ряд особливостей.

Зацікавленість аудиторії бізнес ідея нішовий інтернет магазин

Успіх безпосередньо залежить від обраної ніші. Вкрай важливо проаналізувати попит товарів, а також рівень конкуренції. Якщо попит постійно зростає або ж він стабільний то вірогідно конкуренція постійно зростатиме. В такому випадку важливо вивчити слабкі і сильні сторони конкурентів, ще на етапі планування бізнесу.

Для прикладу, онлайн ринок в останні роки переповнений пропозиціями. За декілька років великі магазини завоювали довіру споживачів і надійно закріпилися в цій ніші.

Читайте також статтю Бізнес Ідея: Як відкрити магазин Секонд Хенду з нуля?

Більше того, створення інтернет-магазину передбачає розуміння особливостей реалізації товарів, тому бажано мати хоча б мінімальне розуміння інтернет-маркетингу.

 • Час для відкриття: від 2 тижнів;
 • Для старту знадобиться створення моделі майбутнього бізнесу, запуск самого магазину, закупівля товару або заключення договору партнерства;
 • Серед особливих вимог знадобиться вміння продавати товари та просувати його на просторах інтернету.

Доставка їжі з ресторанів, як преспективна ідея для бізнесу

У країнах Європи та Америці доставка їжі додому це доволі популярний напрямок для малого чи середнього бізнесу. В Україні за останні роки значно зросла кількість служб доставки їжі, але незважаючи на це у великих містах попит на подібну послугу постійно зростає.

Доставка їжі онлайн бізнес ідея 2020

Серед пріоритетних напрямків в Україні варто відмітити доставку їжі з кафе та ресторанів. А також доставка обідів в офіси. Незважаючи на зростання кур’єрських компаній є ще безліч варіантів для старту бізнесу.

Цікаво Бізнес ідея: Виготовлення сушеної цибулі для реалізації

 • На відкриття справи знадобиться мінімум 2 тижні;
 • Для старту знадобиться заключити договори з ресторанами та кафе;
 • Особливих вимог немає.

Відкрити власне агенство нерухомості

Одним з чудових варіантів для старту бізнесу являється створення агентства з оренди нерухомості. Зважаючи на суттєві внутрішні переміщення осіб значно зростає попит на оренду житла на тривалий термін.

Відкрити агенство нерухомості як власна ідея для бізнесу

Зважаючи на серйозну конкуренцію у цій ніші варто спробувати працювати в одному ціновому сегменті чи навіть у одному районі міста.

Завдяки сучасним технологіям можна розпочати власну справу навіть без офісу. Визначальним в успішності такого бізнесу являється якість обслуговування та репутація компанії

Отримати інтерес доволі просто, важливо отримати базу власників житла та правильно прорекламувати свої послуги.

 • На відкриття знадобиться близько місяця;
 • Для старту знадобиться база даних власників житла; простір для розміщення оголошень;
 • Специфічних вимог немає.

Купити Франшизу та працювати вже з готовою структурою

Значно вигідніше створення окремого проекту являється створення моделі бізнесу по франшизі. Таким чином підприємець відучує чимало переваг, серед них: готовий бренд, миттєвий старт та перевірена модель діяльності. Крім того, значно знижуються ризики, адже окрім власних припущень власник бренду оцінить окупність у вашій локації.

Відкрити бізнес по франшизі в Україні

В Україні чимало франшизи, для прикладу мережа кав’ярень «Шоколадниця», піцерія «Celentano». Також варто звернути увагу на європейські бренди.

Перегляньте також Як і скільки можна заробити на франшизі в Україні

 • Час на відкриття близько 1 місяця;
 • Для старту знадобиться бізнес-план, приміщення, кошти для старту договір франчайзингу;
 • Стосовно особливих вимог може знадобитися команда, а також досвід роботи.

Служба таксі – сфера яка користується попитом завжди

На перший погляд здається що ця ніша повністю зайнята. У кожному великому місті конкурують декілька великих компаній. Однак, зважаючи на зростання попиту є непоганий шанс завоювати довіру клієнтів.

Відкрити власний бізнес на таксі

Зважаючи на сучасні технології зовсім не обов’язково мати власний автопарк, достатньо налагодити відносини із водіями. Онлайн платформа для смартфонів зможе зробити справу прибутковою.

Зараз читають Чи реально почати працювати водієм Uber: скільки можна заробити

 • Для відкриття знадобиться близько 2 місяців;
 • Для старту знадобиться база таксистів та платформа на просторах інтернету;
 • Специфічні вимоги відсутні.

Освітні курси або онлайн навчання

В наш час інвестиції в освіту доволі привабливі. Адже особистість яка володіє обширними знаннями в тій чи іншій галузі завжди знайде місце під сонцем. Зважаючи на велику кількість даних на просторах всесвітньої павутини ми просто не встигаємо відфільтровувати інформацію. У такому випадку у нагоді стануть освітні курси. При цьому слід вважати що онлайн курси з кожним роком стають все популярнішими.

Курси онайн бізнес ідея в Україні 2020 року

Найбільш важливою умовою в такому випадку являється професіоналізм викладачів. Важливо обирати не просто хороших фахівців, а і зважати на їх вміння цікаво та доступно подавати матеріал. Як би дивно це не звучало, але далеко не кожен спеціаліст здатен у доступній формі поділитися своїми знаннями.

Детально читаємо Репетиторство на дому, як спосіб додаткового заробітку

Крім того, важливо створити певну методологію викладу інформації, адже тоді це будуть не курси, а звичайнісінький майстер-клас. В Україні найбільш популярними являються курси, пов’язані з: бухгалтерією, ІТ, іноземними мовами та косметологією.

 • Для відкриття знадобиться близько 2 місяців;
 • Для старту знадобиться підібрати хороших викладачів, створити інтернет-платформу.
 • Специфічних вимог немає.

Коворкінг центр

Зважаючи на тенденцію зростання популярності творчих професій, постійно зростає інтерес до коворкінг-центрів.

Для відкриття власного центру зовсім не обов’язково купувати власне приміщення, достатньо взяти його в оренду та потурбуватися про косметичний ремонт.

бізнес кворкінг центр

Однією з суттєвих переваг коворкінгу являється можливість короткострокової оренди. Головною цінністю такого виду діяльності являється підтримка дружньої атмосфери, де люди зможуть обмінюватися думками та просто спілкуватися.

 • На відкриття доведеться витратити близько 2 місяців№
 • Для старту знадобиться приміщення, можливість зробити ремонт та забезпечити приміщення доступом до високошвидкісного інтернету;
 • Стосовно особливих вимог, то чудовим буде знання принципу діяльності коворкінг центрів.

Рекрутингова агенція

Пошуки роботи це доволі складне завдання, проте підбір хороших кваліфікованих працівників теж нелегке завдання. Не дивлячись на доступність цифрової інформації, послуги рекрутера вкрай затребувані серед роботодавців.

бізнес рекрутингова агенсія

Відкриття рекрутингового агентства це чудовий варіант для початку малого бізнесу. Для початку зовсім немає потреби у придбанні приміщення чи вкладі великої суми. Достатньо розпочати пошук спеціалістів по запитах компаній. Таким чином ви отримаєте непогану базу роботодавців, яким зможете запропонувати працівників.

Одним з найбільш пріоритетних напрямків в нашій країні являється працевлаштування за кордоном. Для можливості зайнятися таким видом діяльності доведеться вирішити юридичний аспект міжнародних договорів та добре знати іноземну мову.

 • Для старту бізнесу знадобиться близько 2 тижні;
 • Для старту потрібен сайт та база роботодавців;
 • Специфічних вимог немає.

Продаж б/у електроніки

Одним із ідей для доволі прибуткового бізнесу являється продаж електроніки, яка була у вжитку. Для прикладу, можна серйозно заощадити придбавши техніку привезену з Європи. Враховуючи хороший стан техніки і доступну ціну вона дуже популярна серед українців.

продаж електроніки бу як бізнес ідея

Щоб розпочати бізнес вадливо знайти постачальників техніки, подбати про придбання та транспортування. Не менш важливо особисто перевіряти техніку, адже враховуючи що нею користувалися вона може бути несправною чи з дефектами. Щоб уникнути непорозумінь із клієнтами краще запровадити власні стандарти відбору техніки.

Цікаво знати З чого почати заробіток в інтернеті на продажі товарів – Дропшипінг (Частина 1)

Також рекомендується реалізовувати техніку не лише в інтернет-магазинах, а і мати реальну точку продажу в своєму місті. Це значно підвищить продажі, адже побачивши на власні очі стан техніки та покупець точно захоче придбати товар.

 • Для відкриття знадобиться близько місяця;
 • Для старту знадобиться приміщення, сайт, місця де можна купувати техніку та можливість транспортувати її;
 • Стосовно особливих вимог, то не завадить розуміння всіх ризиків пов’язаних із даним видом діяльності.

Сервіс перегонки транспортних засобів із-за кордону

Для середньостатистичного жителя України вартість транспортних засобів залишається шаленою. Тому придбання вживаного авто за кордоном це чи не єдиний спосіб заволодіти власним «залізним конем».

Сервіс перегонки це не просто доставка авто з-за кордону в Україну, а і повний супровід покупця, включно з оформленням, доставкою та у разі потреби обслуговуванням транспортного засобу.

пригон автомобілів із-за кордону як ідея для бізнесу

Щоб почати бізнес не потрібно вкладати кошти, проте слід володіти інформацією, яка допоможе швидко та правильно діяти. Важливо розуміти як обрати якісний автомобіль, як оформити документи згідно з нормами чинного законодавства.

Дізнайтесь Як розмитнити авто з Польщі: інструкція та алгоритм розмитнення

На початковому етапі діяльності можна власними силами переганяти авто з-за кордону, надалі можна найняти підрядників, як будуть виконувати більшу частину роботи.

 • Для початку справи достатньо 3 тижнів;
 • Щоб розпочати знадобиться водійське посвідчення, сайт та повне розуміння особливостей покупки авто за межами України.
 • Специфічних вимог немає.

відкрити власну справу манікюрний салонМанікюр на дому, як хороша ідея для власної справи

Багато дівчат люблять та вміють робити манікюр, педикюр, і саме це може стати початком для відкриття власної справи. Наприклад ви можете відкрити власний салон краси. Всі жінки світу, майже щомісяця відвідують салони краси і вони спеціалізуються в усіх сучасних процедурах, які необхідно зробити кожній красуні.

Стаття по темі Бізнес план салону краси. Відкрити власний салон краси, особливості.

Якщо ви починаєте робити манікюр на дому, то це може стати стартовим майданчиком для відкриття власної справи. Відкривши власний салон краси, ви будете витрачати якусь частинку зароблених коштів на гель-лаки, пилочки, гель-павутинки, наклейки на нігті та інше.

Все, що потрібно для відкриття власної справи, пов’язаної з манікюром, це:

 • сертифікати, інвентар стерилізації інструментів для манікюру, матеріли для роботи;
 • час на відкриття: від 15-и днів;
 • практичні навички.

Відкрити бюджетний хостел для туристів у Вашому регіоні

Цей тренд прийшов в Україну декілька років тому і швидко завоював популярність серед любителів бюджетних подорожей. У великих містах країни безліч хостелів, тому на перший погляд здається, що ця ніша повністю зайнята. Проте вважаючи на зростаючий попит ж великий потенціал для розвитку.

Хостел, як ідея для власного бізнесу

Першочергово слід вибрати вдале місце, для цього варто налагодити зв’язки з екскурсоводами. При умові правильної реклами можна отримати стабільний потік туристів. Якщо ваше місто має славну історію, то хостел це один з кращих способів розпочати власну справу.

Читайте Скільки коштує оренда житла в Україні на літній сезон, статистика пропозицій від OLX

 • Для відкриття знадобиться близько 3 місяців;
 • Для старту знадобиться приміщення з пристойним ремонтом, сайт та інші джерела для реклами..
 • Серед особливих вимог слід відмітити знання попиту на дану послугу у своєму місті.

Висновок

Одним із секретів успіху власної справи являється вміння правильно прорахувати всі можливі ризики. Розпочати бізнес може кожен, єдине варто правильно оцінити свої сили . Ідеї, які ми запропонували вище не потребуються великих фінансових вкладень, проте варто докласти чимало зусиль для аналізу та реклами.

До того ж створення власного бізнесу дозволяє отримати чимало знань та навичок, що в подальшому допоможе зібрати клієнтську базу. Неважливо який вид діяльності ви собі виберете, важливо уважно дослідити всі ризики та зробити все можливе щоб їх уникнути. Пам’ятайте, перший крок найважчий, але сміливим удача обов’язково посміхнеться.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *