В «Укрзалізниці» планують збільшити вартість проїзду у 2020 році для населення

На кінець місяця листопада 2019 року «нагадала» про себе українцям і «Укрзалізниця». У компанії планується збільшити вартість квитків для пасажирів на 22% із весни 2020 року. Саме такий фінансовий план презентували у компанії.

Чому це має відбуватись? Прогнозовано, що керівники «Укрзалізниці» планують збільшити дохід підприємства шляхом підняття вартості проїзду для пасажирів та на вантажні перевезення.

Досить дивно чути такі слова від очільників, на фоні масових страйків працівників проти корупції в «Укрзалізниці». Найлегший варіант це підняти тарифи та отримувати ще більший дохід. А де гарантія що цих коштів вистачить на реорганізацію. Можливо першим кроком має бути перегляд доцільності виділяти космічні кошти на заробітну плату керівників.

Цікаво знати Що буде із курсом долара у грудні 2019 року, прогноз та аналіз факторів впливу

Пан Євген Кравцов (очільник), який вже не одноразово потрапляв до новин через свої захмарні заробітки та премії. Його офіційний дохід з 2018 рік скла 518 тисяч гривень. Вдумайтесь в ці цифри, це майже 384 пенсії звичайних громадян. Чиновник входить до ТОП 10 високооплачуваних посадовців нашої країни, парадокс..

Планується підвищення на 2% кожного кварталу, починаючи із березня. Також вартість на вантажні перевезення має роси на 2.5% кожного кварталу. Загалом очікуваний дохід збільшиться на 13%. Ну і продаж «металобрухту» також не потрібно відкидати.

Читайте текож статтю Як купити власну квартиру: можливі варіанти додаткового заробітку та виплати кредиту

📢 Сподобалась стаття? Долучайся до нас у соціальній мережі 👍 Facebook та шукай наш канал у 👉 Telegram. Отримуй цікаві статті та новини відразу у стрічку!