Пн. Бер 4th, 2024

Директор МВФ розповіла про те, що світова економіка вступила в момент спаду, це пов’язано з поширенням в усьому світі коронавірусу.

Вона заявила про те, що ще жодного разу в історії Міжнародного валютного фонду не було такого, щоб світова економіка стояла на місці. Все, що відбувається зі світовою економікою на даний момент, ще гірше ніж велика фінансова криза.

Вона заявила про те, що потрібно робити рішучі кроки для того, щоб захистити економіку та сферу охорони здоров’я.

Цікаво знати: В Міжнародному валютному фонді розповіли про терміни закінчення світової кризи, спричиненої коронавірусом

Дана криза завдала серйозного удару економікам та ринкам. Це все пов’язано з тим, що у них мала кількість ресурсів для захисту від цієї подвійної кризи. За словами директора МВФ, відтік капіталу з деяких країн становить понад 90,3 млрд доларів. Це в кілька разів більше, ніж під великої фінансової кризи.

Варто зазначити, що за оцінками американської фінансової групи загальносвітове падіння внутрішнього валового продукту (ВВП) через епідемію коронавірусу складе в цьому році 1,9%. Також варто зазначити, що економіка Сполучених Штатів Америки знизиться на 6%, Європи – на 9,1%, але найбільших втрат зазнають країни Африки.

Глава парламентської фракції “Слуга народу” заявив про те, що на сьогоднішній день наша країна повинна і надалі продовжити співпрацю з Міжнародним валютним фондом.

Від