Нд. Лип 14th, 2024
Як можна збільшити заробітну плату при розмові із керівництвом та аргументи

Якщо ви впевнені, що вам давно треба підвищити зарплатню, а керівництво цього не планує, спробуйте самі підійти до керівника з подібною пропозицією.

Наводимо приклади фраз, які в правильному трактуванні, допоможуть отримати позитивний результат.

Мною, перевиконано план на … відсотки.

Сюди ж відноситься – залучив нових клієнтів, закрив угоди, написав статті. Вживати цифри – обов’язково. В такому випадку красномовство плюс статистичні показники — чудовий аргумент на вашу користь.

Не варто казати:

Тут лише я й працюю, більше ніхто нічого не робить, ніхто нічого не продає. Тільки в мене щодня закриті продажі.

Гарний варіант:

За останній квартал я перевиконав план продажів на 70 відсотків, знайшов 30 нових клієнтів лише в цьому півріччі, за останні 3 роки двічі ставав кращим продавцем року. Як ви вважаєте, такі показники роботи, дають можливість переглянути розмір моєї зарплатні?

Маю пропозицію, щодо покращення роботи компанії.

Інноваційні пропозиції спрямовані на результат – це завжди добре. Це один з кращих способів показати свою компетентність та підкреслити значущість вас для компанії як спеціаліста. Але не розповідайте все й одразу, примовчіть про деякі нюанси, щоб наостанок це могли вирішити лише ви.

Не варто казати:

Можу дещо запропонувати, щоб збільшити прибуток компанії, але після того, як мені піднімуть зарплату вдвічі. Ще хочу окремий кабінет, машину з водієм, і безплатні солодощі щодня.

Гарний варіант:

Після детального аналізу роботи компанії, я зрозумів що слід змінити, щоб покращити ефективність роботи. Склав детальну інструкцію з впровадження інновацій. Вже за тиждень мають з’явитися перші результати. Протягом місяця продажі зростуть на 20 %. Готовий вести даний проєкт особисто. Думаю, це важлива причина, щоб переглянути мою зарплату.

Рівень зарплати не відповідає ринковій

Зарплата справжнього спеціаліста своєї справи не може бути нижче середньої по галузі. Перевірте середню зарплатню спеціалістів вашого рівня з урахуванням власного досвіду та регіону проживання. Якщо ваша зарплатня менша, ідіть до керівника.

Не варто казати:Ви платите мені зовсім мало, геть мене не цінуєте. Всім співробітникам мого рівня платять як мінімум 10 000 грн, а в мене мінімалка.

Гарний варіант:

Після вивчення рівня оплати праці спеціалістам мого рівня в нашому регіоні я виявив, що їм виплачують не менше 10000 грн. Я отримую на 25% менше. При цьому фактично виконую більший обсяг роботи ніж прописано в посадовій інструкції.

Маю пропозицію роботи від іншої компанії

Важливо: дана фраза має бути чистою правдою. Шантаж не пройде, адже його наслідки можуть бути непередбачуваними.

Якщо вам справді запропонували нову роботу з більшою зарплатою, але подобається колектив, графік роботи, ставлення керівництва, але гроші зайвими не бувають. Кращий вихід, підійти до шефа і чесно розповісти що є гарна по фінансах пропозиція. Але ви хочете працювати в нього, можливо він підніме вам зарплатню. Але і відмовити теж може. Вибір за вами – душевний комфорт чи гроші.

Готовий нести більшу відповідальність

У разі якщо дійсно готові, запропонуйте керівнику додати вам обов’язків, і одночасно підняти зарплату.

Наприклад: Якщо працюєте позмінно попросіть змінити ваш графік, не 2/2, а 3/1. Працюючи бухгалтером, візьміть обов’язки по веденню вхідної документації, та ін.

Рекомендуємо також прочитати Як пройти співбесіду успішно? Про що краще промовчати на співбесіді

Коло моїх обов’язків значно збільшилось

Якщо вас брали на роботу з одними умовами та обов’язками, а з часом обов’язків додалося, ви з ними успішно справляєтесь, а на зарплаті це не відбилося, час йти до шефа за підвищенням. Попередньо систематизуйте всі свої обов’язки та досягнення, можна в гул-таблиці, а потім ідіть до керівника, вам буде що обговорити.

Не чекайте коли вам запропонують підвищення. Якщо впевнені у своїй роботі, і вважаєте що заслуговуєте більшого. Не соромтеся запитувати і пропонувати. Нічого не отримує той, хто нічого не робить і ні до чого не прагне. У вас все вийде!

Від Specialist