Ср. Чер 29th, 2022
Як заробити гроші в Польщі українцями

Багато українців, які наразі працюють у Польщі можуть виїхати на заробітки до Німеччини. Саме такі дані прогнозують місцеві експерти ринку праці. В період із 2019 року мінімальна заробітна плата наших співвітчизників підросла на 10%. Такі дані повідомляє президент агенції Personnel Service.

Із початку 2020 року нашим заробітчанам планують платити не менше 17 злотих брутто. Сама мінімальна заробітна плата збільшиться до 2600 злотих.

Підвищення допоможе залишити певний відcоток громадян у Польщі, але не забуваємо про новий міграційний закон Німеччини. Він допомагає працівникам (не із ЄС) знайти роботу із профільною освітою, а це вже стимул до відтоку робочої сили.

Чому на заробітки можуть виъхати до НЫмеччини третина українців як зараз в Польщі

Читайте також Переказати гроші з Польщі до України: 5 кращих та способів

Вище згаданий директор Personnel Service повідомляє, що виїхати можуть від 250 до 500 тисяч українців. Це стане відчутним ударом та спричинить нестачу кадрів в галузі обслуговування, ремонту та будівництва.

Крім того, німці мають хист до заманювання трудових мігрантів. Наприклад, на кордоні із Польщею винаймають готелі та безкоштовно навчають мови майбутніх працівників. Тобто роблять всі умови, щоб працівник максимально довго залишився у Німеччині.

Експерти вважають доцільну зміну умов додаткового захисту заробітчан із України. Створювати умови для подальшого переїзду на постійне проживання із родинами, а також підчищення рівня оплати праці.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *