Ср. Лют 21st, 2024

Крістін Лагард, глава європейського центробанку заявив, що економічна ситуація в Єврозоні погіршилася.

ЄЦБ звернув увагу, що економіка Європи потрапила в кризове становище і вже готова почати діяти з метою стимулювання економічної активності.

Пандемія коронавірусу і економічні потрясіння вимагають негайного узгодження та дії зі сторони влади країн, тільки такі кроки дозволять забезпечити допомогу компанія і людям. Також Лагард зазначила, що наслідки економічної кризи торкнуться всіх верств населення, порівняно із кризою 2008-2009 років.

Цікаво знати: В ООН закликають збільшити фінансування медичної сфери: ми зіткнулися з найбільшою кризою в охороні здоров’я

За словами голови ЄЦБ, частина економіки буде паралізованою, адже люди ізольовують себе, що скорочує витрати. Це триватиме допоки будуть діяти обмежувальні заходи через поширення коронавірусу.

На території всього Євросоюзу економічна активність значно знизилася. За її словами ситаація значно погіршилася, імовірно знадобляться нові дії з боку фінансових регуляторів.

Лагард запевнила, що влада готова розширити програму скупу активів та розширяти її при необхідності. В межах повноважень ЄЦБ будуть докладені максимальні зусилля для підтримки Європи на час кризи.

Від