В ООН закликають збільшити фінансування медичної сфери: ми зіткнулися з найбільшою кризою в охороні здоров’я

Спеціалісти заявляють що у світі на сьогоднішній день спостерігається найбільша криза у сфері охорони здоров’я. Дана криза не схожа на ті, які були за 75-річну історію організації об’єднаних націй. Криза спостерігається і в добре розвинених країнах, але як ми бачимо охорони здоров’я прогинаються під тиском.

Генсек розповідає про те, що необхідно збільшити витрати на охорону здоров’я, це потрібно для того, щоб задовольнити нагальні потреби кожного та різке зростання попиту на деякі товари.

Експерти зазначають, що дана криза найбільше зачіпає країни зі слабкою економікою.

Цікаво знати: Без роботи можуть залишитися 25 мільйонів людей: наслідки поширення коронавірусу

Генсек повідомляє про те, що на сьогоднішній день понад 800 млн дітей не відвідують навчальні заклади. Для одних дітей — це радість, а для інших — ні, адже це було єдине місце, яке надавало один обід за день. Тому необхідно негайно забезпечити доступ дітей до навчання та харчування.

Дана криза — людська. По-перше, необхідно зосередитися на людях — найбільше уваги потребують вразливі люди та працівники, які отримують маленьку зарплату. Це означає, що необхідно надати підтримку заробітної плати, соціального захисту, банкрутства, страхування.

Гутерреш повідомляє, що за даними, які надала МОП, працівники в усьому світі, можуть втрати $3,5 трильйона доходів до кінця даного року.

Глава ООН (організації об’єднаних націй) заявив про те що дана криза не фінансова і не банківська, це не потрясіння попиту. Загалом дана криза — це шок для усього людства. Також ООН повідомляє про те що усі банки повинні використовувати власну стійкість для підтримки клієнтів.

📢 Сподобалась стаття? Долучайся до нас у соціальній мережі 👍 Facebook та шукай наш канал у 👉 Telegram. Отримуй цікаві статті та новини відразу у стрічку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *