В Україні зростають ціни на овочі, зокрема на цибулю: що буде далі

Експерти ще на початку весни заявляли про те, що в Україні почнеться різке підвищення цін на овочі, зокрема на цибулю. Вартість цибулі почала збільшуватися з березня, за 3 дні ціни підвищилися майже в 2 рази.

За словами експертів, усі продавці на оптових ринках були змушені підвищити ціни на цибулю, через те, що вона подорожчала в головному регіоні виробництва.

Глава аналітики ОРСП розповіла про те, що на подорожчання цибулі впливає активізація експортних відвантажень, а також зниження курсу гривні. На сьогоднішній день всі українські господарства, які ще мають мінімальні запаси овочів у сховищах, намагаються виконувати замовлення покупців з Іраку та Молдови.

Цікаво знати: Коронавірус наносить удар по український економіці: прогнози та наслідки

Експерти вважають, що до кінця березня в Україні оптові ціни на цибулю зростуть до 14 грн/кг.

Експерти намагаються розібратися в тому, як можуть впасти доходи українців в умовах пандемії вірусу Covid-19. На сегоднішний день експерти рекомендують подбати про грошову “подушку безпеки”

📢 Сподобалась стаття? Долучайся до нас у соціальній мережі 👍 Facebook та шукай наш канал у 👉 Telegram. Отримуй цікаві статті та новини відразу у стрічку!