Чт. Тра 26th, 2022
Електронна черга у 2020 році на пункті пропуску Краковець

Реорганізація Української митниці в самому розпалі. Очікують запровадження електронної черги на кордоні України та Польщі. Планується введення першої платної електронної черги на пункті пропуску «Краковець-Кочова» вже у 2020 році.

Про дану новину повідомив позаштатний радник голови Львівської ОДА Віктор Гальчинський на прямому ефірі телеканалу Твоє Місто.

Тобто міські чиновники разом із фірмою SoftServe працюють над створенням платної електронної черги в місті пропуску «Краковець». Обрали даний пункт не випадково, а саме через його велику пропускну спроможність.

Цікаво знати Робота українця в Європі за польським відрядженням, основні умови та документи

Для впровадження новинок потрібно провести деяку реконструкцію на пункті пропуску, адже змінюється логіка – автомобілі будуть стояти на паркові та очікувати власної черги (інформація буде висвітлюватись на онлайн-табло). Для комфорту буде відкрито заклади харчування та туалет.

електронна черга на кордоні Польща-Україна

Буде працювати окремий сайт та мобільний додаток. Провести запис в електронну чергу можна і на самому терміналі.

Щоб записатись в електронну чергу громадяни мають надати таку інформацію:

  1. Вказати потрібну дату проходження кордону;
  2. Дані Вашого авто (тип, номерні знаки);
  3. Загальна кількість пасажирів.

впровадження електронної черги у пункті пропуску львівська область

Працювати дана електронна черга буде на протязі пів року. Далі її будуть вдосконалювати та змінювати, згідно побажань та рекомендацій. Врахуйте, що дана послуга буде платною, вартість поки не розголошують.

Крім реконструкції пункту пропуску «Краковець-Корчова» планується ремонтні роботи для пунктів Устилуг, Ягодин, Рава-Руська, Шегиняк.

Рекомендуємо  статтю Куди краще поїхати на заробітки закордон. Огляд кращих країн з високими зарплатами

Представники львівської влади планували впровадження електронної черги уже літом 2019 року, але чи робити реєстрацію платною або безкоштовною – не повідомляли. Очікувано, що задля отримання надходжень до бюджету запровадять плату.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *