Ср. Тра 18th, 2022
звільнення від податків молодь до 27 років в Україні

Українська влада планує звільнити від податків молодих спеціалістів до 27 років. Даний законопроєкт вже опублікований на офіційному сайті Верховної ради України. Він передбачає нульову ставку для працюючих фізичних осіб до цього віку.

Звідки такі думки та що це дасть?

Знову ми починаємо опиратись на європейський досвід, а саме на Польщу. Саме в цій країні уряд задля розв’язання проблеми з виїздом працівників закордон (трудових мігрантів). Особи до 26 років звільнялись від податків. Міжнародні організації позитивно віднеслись до цього кроку.

Також чичтайте 5 хобі які можуть перетворитись у ваш прибутковий бізнес

Але насправді не все так просто, документ мав певні обмеження дохідності спеціалістів. Чи буде сприяти даний крок, для отримання реальної картини по заробітних платах населення – напевно що ні. Це не виведе із тіні справжні доходи населення.

Тоді навіщо він потрібен та в чому суть цього нововведення?

Насамперед, це створення хороших умов для молодих спеціалістів. Роботодавці будуть зацікавленні в оформленні осіб без стажу роботи (студентів наприклад). Українці будуть залишатись працювати в себе на батьківщині, а це вже згодом приведе до виведення доходів із тіні.

Читайте також про скасування паперових трудових книжок у 2019 році.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *