Чт. Лис 21st, 2024
міфи про коранавірус та лікування

Останні дні серед засобів масової інформації та у соціальних мережах поширюються пости із різною інформацією про коронавірус та його властивості. Одні рекомендують закупитись часником, хтось постійно приймає гарячу ванну, а дехто взагалі – використовує алкоголь. Надіємось хоча б люди вже перестали боятись посилок із AliExpress.

Саме через такі інформаційні вкиди від псевдоспеціалістів та експертів ВООЗ на офіційному сайті розмістила статтю, у якій розвінчує найпоширеніші 14 міфів про вірус COVID-19. Ми ж обрали найбільш абсурдні, отож поїхали.

Міф №1. Проти вірусу може врятувати гаряча ванна

Насправді гаряча ванна не врятує Вас від вірусу COVID-19. Нормальна температура тіла коливається від 36,5 до 37 градусів, незалежно від температури води у ванній або душі. Взагалі, сильно гаряча вода може призвести до опіків та лише нанасти шкоду імунітету.

Найкращим варіантом буде часте миття рук із використанням антисептичних засобів. Саме ця процедура допоможе знищити бактерії які залишились на шкірі, в разі контакту зі слизовою оболонкою очей, носа та рота.

Міф №2. Укуси комах передають корона вірус до людей

На дворі поступово весна вступає у свої права. Прокидаються не лише рослини, але й комахи. І якщо Ви побачили на шкірі комара, або ще гірше – він Вас укусив, це не привід бігти до лікаря. Коронавірус не передається через укуси комах.

Вірус COVID-19 передається лише повітряно-крапельним шляхом (респіраторний), тобто у разі вдихання крапель, що починають виділятись при чханні, кашлянні тощо. Старайтесь закриватись рукою при потребі. Не допускайте контакту із особами, які мають підвищену температуру, кашель.

Міф №3. Коронавірус вбиває хлорне вапно та розтирання спиртом

В нашому суспільстві заведено лікуватись із 100 грамів від будь-яких вірусів, інші просто розтирають горілкою шкіру. З яких це пір спиртне стало ліками проти всіх хвороб? Якщо вже вірус проник до організму то ніякі розтирання йому не страшні.

Дані речовини можуть зашкодити хіба вашому одягу та слизовим оболонкам (ротовій порожнині та очам). Потрібно розуміти, що спирт та хлор можуть виступати лише засобами для дизенфекції поверхонь, у всіх інших випадках потрібно керуватись правилами захисту.

коронавірсу рекомендації

Міф №4. Часник може вберегти мене від всіх хвороб

Безсумніву, всі пам’ятають час у дитинстві, коли бабуся визначала для Вас власні методи лікування та профілактики – їсти часник (можна цілими зубчиками та побільше). Ніхто не може посперечатись, що часник має хороші антимікробні властивості. На сьогодні його ефективність відносно даного вірусу не доведена, тому тут важко сказати на всі 100%.

Також читають Карантин в Україні: радість школярам та інтернет-провайдерам, проблеми – медицині й бізнесу розваг

Міф №5. Використання сольового розчину для захисту слизової оболонки від корона вірусу

У багатьох мережаїх апек України ви вже не знайдете засобів на основі солі для лукування проблем слизової оболонки носа. Одні кажуть, що сіль – це біла мерть, тоді чому ж в даному випадку вона може виступити рятівником?
Тут можна сміло сказати, як і у попередньому випадку, медичних досліджень не проводилось тому не можна стверджувати про дієвість цього засобу. Промивання може допомогти у лікуванні застуди, але не для запобігання респіраторним захворюванням.

Міф №6. Для молодих людей корона вірус нестрашний

Вже багато було інформації про велику кількість уражених корона вірусом людей старшого та похилого віку. Тому молодь до 45 років може не турбуватись, адже відсоток ймовірності мізерний.

Хоча це не так. Люди будь-якого віку можуть заразитись корона вірусом. Стерше покоління окрім останнього можуть мати багато додаткових захворювань (серцево-судинні, діабет, астму тощо), саме ослаблений імунітет може сприяти захворюванню. Також потрібно дотримуватись особистої гігієни.

рекомендації коронавірус

Перевіряйте всю інформацію та піддавайтесь паніці щодо хвороби. Адже вона впливає не тільки на здоров’я, але й на економіку країни. Ріст курсу валют, цін на продукти першої необхідності та особистого захисту.

Кожного року ми можемо отримувати якісь захворювання. Скільки разів закривались школи та дитячі садки при перевищенні хворих на грип у регіоні. Перегляньте статистику скільки людей загинуло від корона вірусу в місяць, а скільки від укусів змій, автокатастрофах, від раку тощо. Мийте руки з милом та будьте здорові!

Рекомендуэмо статтюЧи може коронавірус сповільнити розвиток української економіки

Від Specialist