Ср. Тра 18th, 2022
Акція День Красава від Манівео

Акція від компанії Moneyveo «День красава» доступна для всіх клієнтів організації, та триватиме з 13 травня 2019 року до 1 липня 2019 року. Це шанс для Вас здійснити свої мрії, відчути себе мільйонером на один день.

Красава-day від Moneyveo

За умовами конкурсу Красава-day від Moneyveo буде обрано четверо переможців, які і зможуть здійснити всі свої забаганки, про які навіть не мріяли, та прожити найкращий день свого життя. Кожному будуть доступні неймовірні розваги, дорогі ресторани, нічні клуби, готелі тощо.

Хто може стати переможцем Красава-day від Moneyveo

Учасником акції стають всі клієнти компанії, що оформлять онлайн позику в період з 13 травня по 1 липня 2019 року, включно з особами, що мають не закриті боргові зобов’язання, чи вже закрили позику в період проведення.

Переможці акції «Красава-day» від Moneyveo будуть визначатись шляхом випадкового відбору (генераторі випадкових результатів). Перші розіграші вже були проведені 20 травня та 10 червня.

Поспішайте, чим більше оформлень, шанси зростають провести красива день. Наступні розіграші 24 червня та 1 липня.

Отримати кредит на карту онлайн від манівео

Всі результати акції Красава-day від Moneyveo будуть опубліковуватись на офіційному сайті компанії, на сторінці у Файсбук. Індивідуально переможців повідомлять дзвінком від представника МФО та уточнять деталі, аби Ви не пропустили свій «Красава День».

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *