Чому мікрокредити набули такої популярності в Україні?

Поняття та термін мікрокредитування ввійшов в обіг у 2014 році, саме тоді наша країна мала дуже тяжку фінансову та економічну ситуацію. Населення потребувало грошей на власні потреби, банки могли видати кредит за наявності певних документів, перевірки Вашої особи, але все це займало дні.

Кредити Онлайн, або ще їх називають – швидкі кредити дали змогу отримати гроші на особисту карту на протязі 10-20 хвилин, без потреби їхати у відділення, все швидко, а також доступні хороші умови для оформлення. Відповідно і завоювали попит на фінансовому ринку України дуже швидко.

Взяти кредит готівкою, кредит онайн із поганою історією CreditPlus
0.01%
Ставка в день
до 10 000 грн
Сума
Швидкий кредит на карту від Miloan
0.01%
Ставка
до 12 000 грн
Сума
0.01%
Ставка в день
до 17 000 грн
Сума
0% в день
Ставка
до 7 000 грн
Сума
Оформити кредит онлайн на карту за 15 хвилин від Швидко Гроші
2%
Ставка
до 10 000 грн
Сума
Терміновий кредит від SOSCredit отримати онлайн на карту
0.01%
Ставка
до 10 000 грн
Сума
Терміновий кредит від на карту від Глобал кредіт
0.01%
Ставка
до 15 000 грн
Сума
Оформити онлайн кредит від Creditkasa швидко
0.01%
Ставка в день
до 10 000 грн
Сума
Терміновий кредит від на карту від Ваша Готівочка
0.01%
Ставка в день
до 9 000 грн
Сума
Терміновий кредит від на карту від Ваша Готівочка
1.7%
Ставка в день
до 7 000 грн
Сума
Оформити кредит від на карту від Alexcredit
1.75%
Ставка в день
до 3 000 грн
Сума

Що таке мікрокредит чи онлайн позика?

Під поняттям мікрокредитів розуміється грошова позика фізичний особі на невелику суму коштів та терміном до 30 днів (до зарплати). Отримувати такі послуги можуть усі повнолітні громадяни, яким виповнилось 18 років, достатньо вказати власні контактні та паспортні дані, і очікувати.

Дуже зручно в плані економії часу на поїздки до банків та оформлення великої кількості папірців.
Деякі МФО практикують видачу онлайн кредитів особам, що вже мають заборгованість чи погану кредитну історію, про це можна почитати на офіційному сайті кожної організації.

Чому мікрокредити онлайн такі популярні?

Потрібно внести ясність, про збільшення потреб населення в онлайн позиках на сьогодні. До основних причин ми віднесли:

  • Простота перевірки легальності роботи вибраного Вами МФО на наявність відповідної ліцензії. Вивчити відгуки клієнтів у соціальних мережах чи форумах, що вже «мали справу» з цією організацією.
  • Висока відсоткова ставка по кредитах у банках через великі терміни призначена для страхування фінансової установи, в онлайн кредитах вона мінімальна, а на деякі взагалі відсутня.
  • Прозорість всіх виплат під час кредитування. Всі МФО мають власні офіційні сайти, після реєстрації на яких, Ви зможете повністю відслідковувати всі виплати та внески.

Переваги мікрокредитів для населення

Як уже ми писали раніше, що головною перевагою онлайн кредитування (мікрозаймів) є можливість економити власний час. Не потрібно їхати до відділення, стояти в черзі, а вже потім очікувати днями на розгляд. Сього на всього потрібен інтернет та бажання.

  • Це мінімальна кількість потрібних документів для оформлення кредиту, вистачить паспорта та індикаційного коду.
  • Відсоток відмов в онлайн кредитах становить всього 98%, тому шанси отримати позику дуже високі.
  • Хороші та прозорі умови видачі мікропозики для всіх соціальних груп населення.

Які недоліки можна знайти в мікрокредитах

На даному ринку, та й на інших в Україні існує багато шахраїв, які просто горять бажанням заволодіти Вашими персональними даними. Тому перевіряйте вибрану установу на наявність відповідних ліцензій, відгуків тощо.

Кредити онлайн (мікрокредити)

Термін кредитування максимально може скласти 30 днів, якщо ви не встигнете оплатити позику, доведеться переплатити по відсотках, а надалі це призведе по погіршення Вашої кредитної історії.

Сума позики складає всього 15 000 гривень (максимальна). Деякі установи на перший кредит ставлять обмеження в 5000 гривень. Хоча це й не є мінусом, а скоріше урегульованою законодавчою нормою.

Висока ставка по мікрокредитам. Хоча й перші позики можна оформити під 0,01% або ж і взагалі взяти безвідсотковий. Уважно читайте умови, якщо є питання – краще запитати відразу.

Кому і коли вигідно оформити мікрокредит в Україні?

Насправді, мікрокредити виникли не просто так, саме на такі послуги була потреба у населення, відповідно і закон економіки – отримали пропозицію. Це хороша можливість купити необхідні речі, оплатити ремонт автомобіля, замовити подарунок коханій людині тощо).

Кредити онлайн надаються цілодобово, розгляд заявки до 15 хвилин. Але робіть всі такі дії обдумано і з розрахунком власних фінансових можливостей.

Конкуренція на цьому ринку на даний час – уже хороша, і кожний клієнт важливий, тому і великий відсоток погоджених заявок. Наразі у нас все, слідкуйте за оновленнями сайту, якщо виникають питання – залишайте в коментарях.

📢 Сподобалась стаття? Долучайся до нас у соціальній мережі 👍 Facebook та шукай наш канал у 👉 Telegram. Отримуй цікаві статті та новини відразу у стрічку!