Вт. Лют 27th, 2024
Як отримати кредит з поганою кредитною історією в Україн

Вітання всім читачам та гостям нашого блогу. Сьогодні хочемо розповісти як отримати кредит онлайн на карту, якщо у Вас погана кредитна історія. Ні для кого не секрет, що отримувати гроші в кредит набагато приємніше, ніж їх повертати.

Ситуації в житті бувають різними: сімейні обставини, хвороба, затримка зарплати тощо. Невчасна оплата позики може вплинути на Вашу кредитну історію, все залежить від політики МОФ. Хочемо розповісти, як діяти в такому випадку, що потрібно знати та як взяти позику онлайн.
[WP-Coder id=”1″]

З чого почати оформлення кредиту онлайн на карту з поганою кредитною історією

Хочемо розвіяти міф, що оформлення такого кредиту чимось відрізняється від звичайного. Все ідентично до оформлення першої позики. Подається заявка онлайн, заповнюються власні дані, підключається картка для зарахування та виплати. Процедуру ми вже розглядали в наших попередніх статтях, кому буде цікаво можете переглянути.

Вам потрібно мати при собі, для внесення:

 • Паспорт громадянина України
 • Ідентифікаційний код платника податків
 • Дійсну картку у гривневій валюті.

Все просто, головне – вказуйте всі дані правдиво, та ідентично із тими, що у документах. Кожна фінансова установа, перед наданням позики онлайн з поганою кредитною історією, перевіряє дані через бази, які об’єднують всі організації.

Тобто, взявши кредит в одній МФО та не погасивши його, взяти в іншій, в надії що обман не буде розкрито – не вийде. Існує база злісних не платників, що може й створити проблеми.

Кому можна отримати кредит з поганою кредитною історією?

Отримати гроші в кредит на карту можуть особи різного соціального статусу: студенти, пенсіонери, особи що не мають офіційного місця роботи тощо. Головним пунктом вважається досягнення повноліття (18 років) на момент подачі такої заявки.

Цікаво знати: Чи можна отримати декілька кредитів одночасно?

Невеликі затримки з виплатами можуть ставатись у всіх, і до цього фінансові установи ставляться лояльно. Аналізуючи дані в мережі та відгуки клієнтів ми склали рейтинг мікро кредитних організацій, що практикують видачу кредитів особам з поганою кредитною історією в Україні.

Отримати кредит онлайн від Mycredit

Компанія Mycredit дає змогу отримати онлайн позику всім повнолітнім громадянам України без відсотків по кредиту. Така послуга доступна для нових клієнтів організації, що є дуже привабливо.

Взяти кредит онлайн MyCredit

Перший кредит від Mycredit може становити до 4000 гривень, строком до 30 днів під 0%. Отримати більшу суму кредиту онлайн на карту можна вже відразу як оплатите першу позику, тоді фінансова установа стане лояльнішою до Вас, та зарекомендуєте себе з позитивної сторони.

Що пропонує Mycredit

 1. Отримання першої позики від 1 дня до 30, до 4000 грн під 0%;
 2. Друга успішна позика може бути вже до 10 000 тис. гривень на термін 30 днів;
 3. Оформлення кредитів для осіб с поганою кредитною історією;
 4. Всім повнолітнім громадянам України.

Рекомендуємо почитати Чому мікрокредити набули такої популярності в Україні?

Отримати кредит онлайн від Ваша Готівочка

Кредитна компанія Ваша Готівочка також зарекомендувала себе, як лояльна структура до осіб з проблемною кредитною історією. Майже 98% заявок отримують позитивну відповідь. Так само мають бути повнолітні громадяни.

Взяти кредит онлайн Ваша Готівочка

Умови надання кредиту онлайн Ваша Готівочка

 1. Сума першого кредиту до 7000 гривень строком до 16 днів;
 2. Ставка 2%.
 3. Отримання кредиту для осіб з поганою кредитно.

Оформити кредит в компанії Глобал Кредит

Отримати кредит онлайн від компанії Глобал Кредит можуть також повнолітні особи при наявності паспорта та ідентифікаційного коду. Також важливо підмітити, що компанія має фізичні відділення у багатьох містах, що дуже зручно для тих, хто не має справи з банками та пластиковими картками.

Отримати кредит від Глобал Кредіт

Що пропонує кредитна установа Глобал Кредит

 1. Отримання першого кредиту онлайн під 0% сумою до 5000 гривень на 30 днів;
 2. Наступна позика терміном до 30 днів вже на суму до 15 000 гривень;
 3. Ставка до 2% по кредиту;
 4. Отримання кредиту готівкою у відділенні.

Кредит із поганою історією  на карту від Мілоан

Справжнім «другом» для осіб з поганою кредитною історією стане кредитна установа Мілоан. При оформленні заявки не враховує такі чинники, але й допоможе Вам виправити погану кредитну історію. Видасть кілька малих позик на невелику суму, які успішно погасите через декілька днів, тим самим зможете покращити становище.

Мілоан кредит онлайн

Що пропонує кредитна фірма Мілоан

 1. Оформлення першої позики під 0% строком на 30 днів, до 6 тисяч гривень;
 2. Наступна успішна позика можлива на суму 15 000 тисяч гривень;
 3. Кредити надаються особам з поганою кредитною історією.

Швидкі онлайн кредити від Dinero

Ну і завершає наш рейтинг компанія Dinero. Дуже лояльно ставиться до надання кредитів особам з поганою кредитною історією. Не звертає ували на соціальний статус клієнтів та платоспроможність. Уже перша позика можлива на 15 тис. гривень, під 0%.

Отримати кредит з поганою кредтною історією Дінеро

Чому взяти онлайн кредит в Dinero вигідно

 1. Отримання першого кредиту під 0% на суму 15 000 гривень за 15 хвилин;
 2. Наступний кредит під 1.7% також на 15 000 гривень
 3. Можливість оформити кредит для осіб з поганою кредитною історією.

Наразі це все, надіємось що наша стаття була корисною для Вас, і маючи погану кредитну історію через прострочені платежі матимете інформацію про компанії, що лояльно ставляться до таких осіб.

Рекомендуємо статтю: Кредитна історія. Як перевірити свою кредитну історію та виправити

Від Specialist