Нд. Кві 14th, 2024

З 2017 року розпочала свою роботу криптовалютна біржа Бінанс (сайт https://binance.com/ru/). Вона досить швидко зайняла лідируючі позиції у цій сфері та утримує лідерство практично протягом всього часу своєї діяльності. Бінанс – це великі обсяги спотової та ф’ючерсної торгівлі, але заробити на біржі Binance можна й іншими способами.

Пропонуємо невелике дослідження діючих у 2022 році методик заробітку на Бінанс. Їх дійсно багато. Існують як активні, так і пасивні методики, деякі можуть мати високий рівень ризику, а інші є досить безпечними. Кожен може обрати найбільш вдалий для себе варіант.

Спотова торгівля Binance, заробіток на біржі криптовалют, заробіток на криптовалюті, фіксований стейкінг, найкраща біржа криптовалюти, спотова торгівля на бінанс
Спотова торгівля Binance, заробіток на біржі криптовалют

Спотова торгівля Binance

Спотова торгівля – спосіб трейдингу, коли відбувається операція купівлі-продажу, і в той же час проходить повний розрахунок, відстрочки неможливі. Ваш заробіток – це різниця в сумах, за які були куплені, а потім продані активи. При оформленні правочину застосовують спеціальні торгові інструменти – ордери.

Майданчик підтримує кілька видів торгових ордерів – Маркет, Ліміт, Стоп-Ліміт.

Маркет – можливість миттєвої купівлі чи продажу потрібної кількості активів за найкращою із запропонованих цін.

Ліміт – у спеціально призначеній для цього книжці, створюють ордер, із зазначенням точної вартості активу. Але він виконується у тому разі, якщо на біржі з’явиться такий самий маркер-ордер з аналогічною ціною.

Стоп-ліміт – планує появу ордера на момент коли досягається певна вартість.

Майданчик Бінанс проводить маржинальну торгівлю з кредитним плечем. Це дає можливість створення ордерів на більшість наявних коштів, що дозволяє, якщо пощастить, отримати набагато більший прибуток.

Автоматизований трейдинг Binance, краща біржа жля заробітку на криптовалюті, заробіток на криптовалюті, фіксований стейкінг, найкраща біржа криптовалюти, спотова торгівля на бінанс
Автоматизований трейдинг Binance

Автоматизований трейдинг Binance

Подібне використання цієї методики – це ще одна можливість заробити на Вinance. Спосіб допускає використання спеціальних торгових роботів. Такий робот підключається, і в потрібний момент створює угоду. Він діє відповідно до заздалегідь заданої програми, яка створена розробниками і задана самим користувачем. Найчастіше роботи платні – оплатити їх можна відсотком від прибутку або ж за чітко прописаною ціною за певний період часу – місяць, рік.

До таких роботів відносяться: RevenueBot, 3Commas, Cryptorg.

Лістинг нових токенів

Binance – надзвичайно популярна біржа. Новий токен на ній – це найчастіше швидке зростання курсу. Тому багато хто заздалегідь купує нові токени, які потім продають із максимальною націнкою. Найчастіше їх купують або одержують у вигляді бонусу на Launchpad.

До токенів, які показали високе зростання вартості, відносяться:

Litentry (LIT) за хвилину ціна зросла на 7430%.

My Neighbor Alice (ALICE) за хвилину дав плюс 60 000% від початкової ціни.

SafePal (SFP) після лістингу ціна зросла на 1800%.

WazirX (WRX) у першу секунду після появи на ринку подорожчав на 160%.

Звичайно, не всі токени дають таке зростання. Але подібні ситуації трапляються все частіше, адже біржа надзвичайно популярна і на неї потрапляють лише якісні проекти.

Інвестування або ходлінг

Ходлінг – поняття означає, що активи куплені і зберігаються протягом тривалого часу з метою підвищення їх цінності в майбутньому. Binance – це кастодіальна біржа, що дає можливість клієнтам мати рахунки для зберігання активів. Теоретично, майданчик Вinance цілком підходить ed 2 для ходлінгу. Але фахівці радять використовувати апаратні гаманці як безпечніший варіант. Якщо ж ви вибрали ходлінг, все-таки убезпечте себе усіма можливими заходами: двофакторна автентифікація та дуже складний пароль. Імовірність злому значно знизиться.

Як торгувати ф’ючерсами на Binance

Ф’ючерс – це контракти, за яких активи передаються поступово, через деякий час, за встановленою ціною. Клієнтами Бінанс використовуються безстрокові ф’ючерс контракти з плечем до 125x. Для торгівлі у системі необхідно переказати кошти на спеціальний ф’ючерсний рахунок. Ціни на ринку ф’ючерсів відмінні від спотового. Вони включають в себе витрати на зберігання.

Як торгувати ф'ючерсами на Binance, заробіток на криптовалюті, заробіток на криптовалюті, фіксований стейкінг, найкраща біржа криптовалюти, спотова торгівля на бінанс
Як торгувати ф’ючерсами на Binance

Щоб у віддаленому майбутньому показники практично не відрізнялися від спотових, необхідно фінансувати їх кожні 8 годин. Зростання ціни на ринку впливає позитивно на ставку фінансування, тому трейдери, що мають Long-позиції, виплачують кошти трейдерам з Short-позиціями. Реєстрація за посиланням.

І ситуація складається з точністю навпаки при негативній ставці фінансування. Багато хто приймає участь у так званих батлах. Вгадує – впаде або підніметься ціна. Той хто виграв, в якості призу отримує спеціальні бали. Надалі їх використовують для отримання призів у розіграшах.

Трейдерські турніри Binance, заробіток на біржі криптовалют
Трейдерські турніри Binance

Трейдерські турніри

Це також один із видів заробітку. Їх проводять постійно. Розмір призу залежить від кількості учасників, які поділені на команди. Кожен учасник торгує на ф’ючерсному ринку. Перемагають ті, хто має найвище співвідношення дохід-витрати. Іноді бувають додаткові призи за спеціальними категоріями.

Опціони (Vanilla Options)

Наприкінці 2020 року Бінанс запустив опціонну платформу.

Опціон – це право вчинити якусь дію у певний час. Власник опціону чинить дію в заздалегідь заданий момент. Покупець може відмовитись відугоди. Продавець підпорядковується рішенню покупця.

Всі дії опціону здійснюються в USDT, який дозволяє надавати великі можливості для диверсифікації портфеля та управління поведінкою.

Види депозитів на біржі криптовалют

Навіть криптовалюта, яка не використовується все ж таки може приносити відсотковий дохід на Бінанс, якщо ви використовуєте такі варіанти заробітку:

Депозит із фіксованою ставкою – кошти блокуються протягом 7-10 днів, потім повертаються із відсотками.

Депозит з плаваючою ставкою – немає чіткого терміну виведення коштів. Це можна зробити коли забажаєте, але відсоткова ставка набагато нижча. Доступний для більшості криптовалют. Зняття коштів відбувається дуже просто – достатньо кількох кліків. Натискаєте «перевести активи», вводите суми, вказуєте термін, дайте згоду на виконання умов майданчика та підтверджуєте переказ.

BNB Vault пасивний вид заробітку на криптовалютної біржі
BNB Vault пасивний вид заробітку на криптовалютної біржі

BNB Vault

Це пасивний варіант доходу на криптовалютної біржі, такий собі варіант агрегатора доходності BNB. Клієнт вносить активи та одночасно бере участь у Launchpool – депозитах, DeFi-стейкінгу, отримуючи додатковий дохід.

Процес може проходити автоматично – зі спотового рахунку кошти відправляються в депозит, або шляхом натискання кнопки «почати стейкінг» з введенням кількості BNB. Також рекомендуємо прочитати Інвестування у криптовалюту для отримання пасивного доходу та перспективи цього напрямку

Binance – платформа для стейкінгу

Має два напрямки:

Фіксований стейкінг PoS-монет – використовується для 48 криптовалют з окремо підібраними ставками, допускається мінімальна сума поповнення, при терміні від 15 до 90 днів.

DeFi-стейкінг – дає більш високий дохід, але він дуже простий. Не потрібна будь-яка взаємодія з кожним із безлічі протоколів. Усі кошти перебувають у одному місці. Для цього виду стейкінгу існує 5 продуктів – у кожному, на початку рядка є підказки, який протокол слід використовувати. Строки варіюються, а відсотки коригуються. Все залежить від популярності вибраного активу.

Стейкінг Ethereum 2.0

Якщо бажаєте заробити безпосередньо на цьому виді стейкінгу, то мінімальна сума повинна дорівнювати 32 ETH. Якщо такої суми немає, то клієнт блокує Ethereum, а натомість отримує токени BETH, які в майбутньому принесуть свою частину доходу.

Постачання ліквідності в Liquid Swap.

Liquid Swap – працює, використовуючи принцип децентралізованої криптобіржі з пулом ліквідності liquid. Клієнти швидко обмінюють активи з мінімальною комісією. Клієнт вносить кошти у пули, за що отримує нагороди, це дає змогу отримати більший прибуток.

Launchpool

Launchpool – це додатковий стимул отримати собі в активи токени в нових перспективних проектах. Головний плюс – деякі токени неймовірно дорожчають у перші ж дні, а іноді й години після лістингу.

Майнінг Пул. Підключення до Бінанс пул – це також засіб заробітку для майнера. Використовуються такі алгоритми хешування – SHA256 та Ethash. Це дає можливість майнити криптовалюти BTC, BCH, BSV і ETH і отримувати прибуток максимально швидко і стабільно. Комісія приблизно 2,5% від доходу.

Конкурси.

Біржа регулярно проводить різноманітні турніри чи конкурси. Це ще одна чудова можливість отримати прибуток. З актуальними конкурсами можна ознайомитися, перейшовши за посиланнями: у блог компанії https://www.binance.com/ru/blog; до офіційної групи https://vk.com/binance; чи в інших соціальних мережах.

Реферальна програма

Для учасників програми дохід досягає 40% від комісії, при цьому враховується середньодобовий баланс BNB реферера. При показнику менше 500 BNB реферальні винагороди 20%, при цьому премія становить близько 10% загального прибутку. При показнику понад 500 BNB – 40%, а премія до 20%.

Це основні варіанти заробітку біржі Бінанс. Саме їх найчастіше використовують у 2022 році. Надалі біржа планує розширювати свій функціонал і цим залучати нових клієнтів, і не дозволить піти старим. На даному майданчику застосовуються всі тренди криптоіндустрії, що передбачає отримання активного та пасивного доходу при достатньому зрозумілому інтерфейсі. Навіть новачки без проблем справляються. Але не забувайте, що верифікація особистості – це часто обов’язкова умова для отримання певних можливостей.

Від Specialist