Пн. Кві 15th, 2024
TaskPay заробіток на виконанні завдань у інтернеті без вкладень

Доброго дня, шановні читачі. Сьогодні розповім про нову біржу TaskPay. Перш ніж розпочати, розповім, чому в нові проекти краще вступати якнайшвидше та чим це допоможе в заробітку.

Річ у тім, що нові проекти через певний період діяльності починають рекламну діяльність з метою залучення нових користувачів. Тому перш ніж про ресурс дізнається багато людей, ви отримаєте чудово можливість для заробітку.

Коли проект тільки розпочав діяльність, інформації в інтернеті майже немає, тому відповідно у пошуковій системі низька конкуренція. Тому кожен огляд, на кшталт мого з включанням ключових слів, має всі шанси потрапити у топ в пошукових системах.

Рекомендуємо почитати Заробіток на написанні коментарів та відгуків – крауд маркетинг

Таким чином, при переході на статтю ви реєструєтесь на біржі та зможете отримувати кошти за рефералів. Це напевно кращий способі набрати рефералів, та в подальшому отримувати непоганий дохід.

TaskPay заробіток на виконанні завдань у інтернеті без вкладень Заробіток грошей на виконанні завдань TaskPay

Особливості заробітку грошей на TaskPay

Проект під назвою TaskPayявляет собою типову біржу для заробітку на виконанні дрібних завдань. Проте, ціни тут значно вищі, якщо порівнювати з новими проектами.

Варто відмітити і велику різноманітність завдань, так:

  • прочитання тексту і відгук до нього вартує від 50 коп.;
  • коментар до відео від 1 рубля;
  • оцінка сайту від 1 рубля;
  • тестування додатків для смартфонів від2 рублів.

Крім того, тут широкий асортимент завдань, що виконуються за допомогою соціальних мереж. Їх вартість нижча, проте на виконання кожного ви витратите не більше 10 секунд. Вартість подібних завдань складає:

  • поставити лайк від20 копійок;
  • вступ в групу від 50 копійок;
  • перегляд відео від 20 копійок.

Мінімум для виведення складає 50 рублів, вивести гроші можна на популярні електронні платіжні системи. Крім того, ви зможете отримувати близько 40% за кожне завдання, яке виконав ваш реферал. Погодьтеся, відсоток доволі значний.

Читайте також Як змінились заробітки блогерів та вартість постів із 2014 по 2019 рік

Отримання перших коштів на сайті TaskPay

Цікавою особливістю є те, що одразу після реєстрації на ваш рахунок буде нараховано 15 рублів, які ви отримаєте відразу після підтвердження електронної пошти.

TaskPay заробіток на виконанні завдань у інтернеті

У особистому кабінеті ви будете бачити список завдань, які доступні для виконання на даний момент.

Виконання завдання не потребує спеціальних вмінь чи навичок, для прикладу за написання відгуку можна отримати 3,5 рублі. В умовах завдання ви можете доволі детально почитати, що потрібно робити.

Після виконання завдання знадобиться додати відгук на сайт.

Читаємо статтю про Заробіток на Instagram. Як заробити і наскільки це реально?

Наступним етапом роботодавець перевірить ваш звіт, після чого ви отримаєте гроші. Зазвичай перевірка відбувається протягом півгодини, за цей час ви втигнете зробити близько півтора десятка завдань.

реєстрація на сайті

Скільки можна заробити із TaskPay

 Це питання не має однозначної відповіді, адже все залежить від вашої наполегливості та кількості затраченого часу. Середня сума виконавців складає близько 150 рублів щодня. Проте враховуючи доходи від рефератів, сума може збільшитися в декілька разів. Більше того, якщо ви є власником інформаційного ресурсу, то ця біржа чудово підійде для реклами.

Від Specialist