Чт. Тра 26th, 2022
Де взяти гроші на відпустку в Україні кредит онлайн

Хто з нас не мріяв, сидячи в офісі, на виробництві, на ринку за прилавком про довгоочікувану відпустку. Що тут сказати, напевно ще не всіх церковних свят так чекають. Очікувано, що хочеться провести цей час в гарному місці, відпочити разом із сім’єю.

Як правильно фінансово підготуватись до відпустки, щоб чудово відпочити та «не за всі гроші» розглянемо в наші статті. Підібрали ряд рекомендацій, які дозволять простіше та легше підготуватись, планувати фінансові витрати тощо.

Що потрібно врахувати при плануванні відпустки

  1. Першочергове завдання – це визначити розмір бюджету, на який розраховуєте. Якщо ви плануєте самостійно трансфер, проживання, екскурсії, харчування. Переглянути інформацію можна на профільних сайтах туристичних операторів або на форумах. Найпростіше, коли замовити тур на «all inclusive», тоді більшість витрат вже включено.
  2. Моніторинг пропозицій на спеціалізованих ресурсах. Дуже часто в період сезонного ажіотажу із відпустками на сайтах туроператорів з’являються цікаві пропозиції – «Гарячі тури». Саме це допоможе добре зекономити на турі. Мінусом тут звичайно час, потрібно «сидіти на валізах» бо час вильоту в найближчі дні (доукомплектовують групу).
  3. Починайте накопичувати кошти мінімум від попередньої відпустки. Приблизно 10% від надходжень або налаштувати автоматичне зарахування певного відсотка від суми зарахувань карткового рахунку (наприклад послуга «Скарбничка» від Приват Банку). Це дозволить простіше назбирати потрібну вартість.
  4. Якщо відпустка планується закордон, то актуальним буде купівля валюти (доларів чи євро). Закупити відповідну суму відразу дуже складно, а от купуючи по 20-50 у.о. кожного місяця полегшить завдання.
  5. Знайти собі джерело додаткового заробітку. Думаю не секрет, що кожен третій громадянин України має додатковий дохід. Займатись можна будь чим: продаж непотрібних речей в інтернеті, заробіток на біржі фрілансу, заробіток промоутером, власний міні бізнес в гаражі тощо. Цьому напрямку на нашому сайті присвячений цілий розділ, де описано різні методи реального додаткового заробітку.
  6. Пропонуйте друзям відпочивати разом. Велика і дружня компанія це не тільки весело, але й дешевше. Економія на паливі, проживанні, харчуванні тощо.
  7. Ну і напевно найбільш популярний варіант – онлайн кредит, який допоможе швидко отримати гроші на карту за 15 хв. (дуже актуально для «Гарячих подорожей», коли відлік іде не тільки на дні, а подекуди і на години). Досить багато хороших пропозицій від українських МФО, з можливістю отримати готівку від 0,01% терміном на 1 місяць.

Отож, гадаємо дана інформація буде корисна для користувачів, що задають питання собі – Як і де можна взяти гроші на відпустку. Правильно розраховуйте свої «фінансові сили», вчіться планувати і все вдасться.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *