Нд. Кві 14th, 2024
як зміниться харчування військовослужбовців

Починаючи із 1-го березня 2020 року всі військові частини ЗСУ переходять на оновлену систему харчування за каталогом продуктів. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони.

Оновлене меню буде включати в себе понад 400 найменувань продуктів із яких можна складати щоденний раціон для військовослужбовців. Основна умова – це не «виходити за межі» встановлених лімітів вартості добового комплекту. Згідно проведених аукціонів сума коливається в районі 67-74 гривень на один комплект.

Зараз читають Військовослужбовці скаржаться на 17 українських банків через нарахування відсотків та штрафів

«Дана реформа значно покращить побут та харчування військовослужбовців. Створено широкі можливості для забезпечення продуктами, які вони можуть вживати в повсякденному житті, але раніше були не доступні», – повідомили у міністерстві.

Забезпечення військових якісним харчуванням стане хорошим мотивуючим фактором та морально підсилить свідомість. Держава продовжує підтримувати та не забуває про своїх захисників суверенітету.

Оновлено систему харчування для військових

Варто нагадати, що почалась дана реформа ще влітку минулого року, яку було припинено у судовому порядку (адміністративним судом Києва), а розблокували уже наприкінці січня 2020. Вже оголошенні конкурси на тендери по закупівлі потрібних продуктів, згідно затвердженого каталогу для забезпечення харчування ЗСУ.

Цікаво знатиЯкі пільги передбачені для учасників АТО та військовослужбовців

Раніше діяла застаріла система харчування, яка включала в себе каталог із 38 продуктів. Саме на неї було багато нарікань від військовослужбовців

Від Specialist