Нд. Кві 14th, 2024
Компанія Інтайм збанкрутувала та закривається

З’явилася інформація щодо одного із найбільших логістичних перевізників України – компанію ІнТайм. Джерела повідомляють, що організація стикнулась із певними організаційними та фінансовими труднощами, готується до закриття.

Перші «дзвіночки» почали проявлятись кілька тижнів тому. Клієнти не отримували вчасно свої вантажі та грошові перекази. В соціальних мережах та форумах почали масово з’являтись пости від користувачів.

Наприклад, за 28 лютого в одному із закритих чатів харківських підприємців користувачі запитували «Хто відправляє Інтаймом, компанія банкрут, не можуть доставити посилки та не повертають грошові перекази. Уже в понеділок будуть звільнені всі співробітники, старайтесь забрати відправки, поки є час».

Представники компанії Інтайм ігнорували всі звернення та не давали коментарів що до цієї ситуації. Телефони гарячої лінії не відповідали, в соціальних мережах також без коментарів. Лише 28 числа на офіційному сайті розмістили повідомлення про технічний збій у базі, це призвело до затримок відправлень по деяких напрямках.

Такий «інформаційний вакуум» породжував ще більше чудок від клієнтів. Більше питань виникло, коли у робочий час ряд відділень закривались без пояснення причин, працівники та оператори не могли чітко нічого пояснити. З’явилось повідомлення про опечатування всіх центральних складів, та всіх співробітників звільнять у понеділок.

Уже після ввечері 28 числа до мережі потрапила інсайдерська інформація, про повідомлення у загальному чаті компанії від генерального директора компанії Сергія Грачова (нижче скрін).

оператор ІнТайм – на межі банкрутства, відділення закриваються, посилки та гроші не доставляють

оператор ІнТайм – на межі банкрутства, відділення закриваються, посилки та гроші не доставляють

Наразі співробітники компанії намагаються віддати всі відправлення. За совами Сергія Грачова, для під страховки будуть використовувати логістичні потужності компаній SAT та Meest Express. Інтайм накопичив великі борги та нездатний самостійно підтримувати діяльність.

Рекомендуємо статтю: Було «втрачено» 50 гаманців. Соціальний експеримент на чесність українців

Нагадаємо, що компанія інтайм була заснована у 2002 році. Доставляє вантажі по території України та за її межами. Наприкінці 2018 року відкрила 640 відділень.

Від Specialist