Сб. Тра 25th, 2024
Заробіток в інтернеті на продажі товарів по дропшипінгу в Україні

На сьогоднішній день дропшиппінг став надзвичайно популярним. Що це таке та чи справді це так вигідно та безпечно дізнаємось далі.

Що таке дропшиппінг?

Традиційна торгівля стає все менш популярною. Тепер більшість товарів купується через Інтернет. Саме на тлі такого активного розвитку торгівлі та послуг і виник дропшиппінг. А саме здійснення посередницьких послуг між виробником та покупцем. Дропшиппер – це певний посередник між тим, хто продає і тим, хто купує. Саме ця людина знаходить клієнтів, отримує кошти за послугу чи товар. А виробник уже віддає річ кінцевому споживачу. Дропшиппер отримує грошову винагороду за свої послуги.

Дропшипінг та його особливості. Як почати продавати товари за системою Дропшипінгу
Дропшипінг та його особливості роботи за цією системою

Чи потрібно вкладати кошти при Дропшипінгу?

Для того аби розпочати цю справу не потрібні кошти. Ви не будете ризикувати власними коштами. Дохід, це зазвичай, різниця між сумою, за яку дропшиппер товар купив і тієї за яку продав. Виробники часто свідомо співпрацюють з такими посередниками та продають товар за заниженими, оптовими або «акційними» цінами.

Працювати можна з кількома виробниками одночасно. А значить і отримувати більший прибуток. Інколи виробник свідомо не вказує назву бреду або дозволяє приховувати її. Тому можна навіть створити власну торгову марку та рекламувати її на різних торгівельних площах. За кілька років, при великому бажанні та активній позиції, можна напрацювати базу клієнтів та налагодити співпрацю з поставниками продукції.

Дропшиппінг: популярний метод заробітку в Інтернеті без вкладень
Дропшипінг та специфіка заробітку на перепродажі товарів в інтернеті

Як почати заробляти на дропшипінгу?

Що ж потрібно зробити аби розпочати такий власний бізнес? Треба діяти почергово аби власна справа дійсно була прибутковою.

  1. Варто створити власну сторінку або сайт, де можна буде продавати товари. Інколи для цього використовують сторінки у соціальній мережі. Тоді це не потребуватиме ніяких коштів та вимагатиме лише елементарних навиків.
  2. Важливо знайти надійного постачальника. Перед початком співпраці оцінить його товар, а також укладіть контракт, де пропишіть всі умови співпраці.
  3. Вам залишається лише обробляти замовлення та отримувати прибуток. Тут все просто: у вас замовляють товар. Ви отримуєте кошти. Замовляєте товар у виробника, який в свою чергу відправляє його на адресу покупця. Покупець отримує бажану річ, а ви свій відсоток від продажу.

Займатись дропшиппінгом – не настільки важко як здається. Якщо ви лише створили сторінку і бізнес виявився невдалим, то практично нічого не втрачаєте. Це доволі прибутковий бізнес, який практично не має ризиків.

Проте варто пам’ятати, що потрібно бути зареєстрованим як ФОП. Тоді ви зможете вести бізнес чесно та легально, а це відкриє для вас нові горизонти роботи та співпраці. Якщо ви все ж захочете спробувати себе в дропшиппера, робіть це офіційно. За незаконну діяльність у нашій країні передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Від Specialist