Пт. Бер 29th, 2024
Як можна отримати додатковий прибуток на чужих відео YouTube

Можна знайти багато рекомендацій щодо заробітку на YouTube. Зупинимось на деяких нюансах, які дозволять заробити за допомогою власного облікового запису на YouTube

Як просто підключити партнерську програму

Процедура реєстрації в партнерській програмі стане менш морочливою, якщо в розділі «Інформація про канал» обрати іншу країну. Ця хитринка відкриє доступ до функції встановлення прев’ю на відео.

Як отримати відео високої якості

Якість відео може погіршуватися при завантаженні ролика на YouTube. Річ у тому, що він конвертує матеріал у свій формат. Тому не зайвим буде завчасно зберегти відео в потрібному форматі: 1280х720 для HD та 640х480 для звичайного. Підготовлені таким чином ролики матимуть хорошу якість, що, безперечно, оцінять ваші підписники.

  • Де взяти відео для свого каналу

Як джерело контенту можна використати соціальні мережі. Дотепні й смішні ролики – багатий і благодатний матеріал для поповнення власного каналу. Варто не пошкодувати зусиль для доречного та ефектного оформлення обраних «перлин». Таке відео принесе вам популярність швидше, ніж нудні лекційні матеріали. Не розпорошуйтесь, зосереджуйте увагу на певній тематиці.

  • Як отримати першу тисячу переглядів за кілька хвилин

Значною частиною ваших потенційних підписників можуть виявитися футбольні фанати. Чому б не використати цей факт на власну користь? Після футбольного матчу, який відбувся напередодні, запеклі вболівальники шукатимуть в мережі напружені моменти гри, гольові передачі, повтори, огляди матчу… Тільки уявіть, що все це з’являється на вашому каналі. Він швидко набере популярності.

Якими хитрощами користуються власники відео на YouTube

  • Доповнюють ролик зображеннями, які важко залишити поза увагою, на які мимоволі хочеться натиснути. При цьому зміст картинок може не збігатися з темою ролика. Прикладів, коли картинки-приманки сприяли просуванню каналу, можна знайти досить багато.
  • Звертають увагу на оформлення заголовків. Дедалі більшого поширення набуває тенденція, кожне слово писати з великої літери. Заголовки, оформлені в такому стилі, виглядають креативно, швидше впадають у вічі.
  • Під статтею, що пов’язана з відеороликом, вказують посилання у формі такої конструкції: url сайту та url статті, що стосуються ролика. Інформативність матеріалу додає йому шансів на перегляд.
  • Відео доповнюють реферальними посиланнями, які допоможуть ідентифікувати реферала.
  • Використовують «Схожі відео»: додають своє відео до подібних за тематикою. Віддають перевагу більш популярним. Відвідувачі з інших роликів переходитимуть і до ваших.
  • Відвідувачами приємно бути з тими, хто цікавиться їхньою думкою. Тому власники відео мотивують глядачів на обговорення, коментарі, спонукають до голосування, формулюють нескладне питання для роздумів.

Покрокова інструкція: як заробити на чужих відео на YouTube

Якщо артистизмом, креативністю в достатній мірі ви не володієте, але заявить світу про себе за допомогою відео все ж хочете, доведеться використати обхідний шлях. Тобто, пропустити через призму свого бачення чужі відео.

Звідки брати відео каналу Ютутб

Питання непросте, оскільки не кожне відео придатне для завантаження та монетизації. Значна частина відеоробіт захищена авторським правом. Воно дозволяє власнику поскаржитися на незаконне використання вами його матеріалів. Як наслідок, замість очікуваного доходу ролик видалять, а канал заблокують.

YouTube останнім часом удосконалив систему контролю за дотриманням авторських прав. Content ID дозволяє не тільки ідентифікувати перезаливи, а й відслідкувати додавання фрагментів чужого відео до свого. Тому варто зайвий раз переконатися, що на вибраний матеріал не поширюються авторські права. Стовідсотково гарантувати «вільність» ролика не може ніхто.

Джерела незахищених відео

Невичерпним джерелом відео без авторства є сюжети, зняті на мобільні телефони, аматорами, записи з відеореєстраторів. Автори таких роликів рідко співпрацюють з YouTube та переймаються правом власності. Багато кумедних та цікавих матеріалів можна знайти, гортаючи стрічку новин в соцмережах.

Один із способів наповнити свій канал контентом – це створення відео на основі презентацій. Спочатку потрібно визначитися з тематикою, знайти сферу діяльності, яка користується популярністю. Підібравши доречний матеріал, створити презентацію, потім зберегти її в форматі відео та залити на канал.

Як матеріал для власних відео використовують і програми деяких телекомпаній. Щоправда, таких компаній, що не турбуються про свої авторські права, не так уже й багато.

Цікавий, багатий ідеями варіант – це запис стрімів та прямих ефірів. Відеозаписи з участю відомих людей приносять відчутний дохід.

Маючи ідею, бажання доносити інформацію та переслідуючи при цьому комерційну мету, ютубери записують радіоефіри і викладають їх на свій канал у вигляді подкастів. Для кращого ефекту доповнюють їх прев’ю.

Content ID система захисту авторських прав на Ютутб
Content ID система захисту авторських прав на Ютуб

Як обійти систему Content ID

За допомогою Content ID YouTube наполегливо бореться з перезаливами, ретельно їх відслідковує та швидко видаляє. Аби перехитрити Content ID, запозичений матеріал необхідно переробити, удосконалити, надати йому оригінальності. Це можна зробити за допомогою редактора безпосередньо в YouTube чи в іншій програмі для монтажу відео.

Один із прийомів надати відео унікальності – корекція тональності. На допомогу прийдуть спеціальні фільтри, зміна відтінків і освітлення. Завдяки цьому кольорова гама відео набуде іншого вигляду. Але застосування лише одного способу ситуацію не рятує. Доводиться шукати комплексне рішення. Відео можна оздобити рамкою, за допомогою картинок-вставок розділити його на певні частини, попрацювати над звуковим оформленням: підібрати іншу музику, змінити її темп, накласти окремі звуки.

Який прибуток можна отримати на чужих відео в YouTube

Якщо багато і наполегливо працювати, завантажуючи все нові й нові ролики та правильно їх просувати, можна дійсно отримати немалий прибуток. На суму доходу впливає велика кількість факторів, зокрема, тема, кількість, якість матеріалу, що пропонується аудиторії.

Багато – ще не означає результативно. Якщо завантажувати величезну кількість нікому непотрібного контенту, то винагородою стане не очікувана сума, а забанений канал. Обсяг контенту і прибуток не прямопропорційні. Підписники хочуть бачити матеріали, що мають смислове наповнення, культурну складову, несуть інформаційне навантаження.

Яка вірогідність отримати бан на YouTube

YouTube застосовує все більш досконалі методи виявлення перезаливів, тому на сьогодні канали баняться дуже часто. І не тільки сірі, а й відомих блогерів. Аби не втратити джерела доходу, люди, що заробляють на чужих відео, мають декілька каналів одночасно та створюють все нові.

Як просувати та розкрутити відео на YouTube

Процес просування відео цілком стандартний, ніяких нюансів не має. Підкреслимо, на що варто звернути особливу увагу. Велике значення для просування відео має підбір ключів. Можна скористатися спеціально розробленою програмою Key Collector чи послугами пошукових систем.

Вдало підібраний ключ, який, до того ж, часто запитують користувачі, зіграє вам хорошу службу. Але його потрібно якомога природніше вписати в назву та опис ролика (поля title та Description) і додати разом з іншими в поле для ключів. Наступне, на що не потрібно шкодувати часу й зусиль – це вибір картинки-прев’ю.

Краще віддати перевагу не дуже крикливим, вишуканим, а таким, що привертають увагу, з родзинкою. Далі схема розкрутки відео така: правильно підібрана картинка збільшує кількість кліків→зростає кількість переглядів→відео піднімається в пошуку→кількість переглядів зростає знову.

Де знайти відеоролики з ліцензією Creative Commons

Якщо ви створюєте відео від початку й до кінця ціною власних зусиль, то бан вашому каналу не загрожує. Якщо ж хоча б частково пожинаєте плоди чужої праці, то слід користуватися контентом, що має ліцензію Creative Commons. Це означає, що автор не заперечує проти використання його матеріалів всіма бажаючими і на основі таких роликів створювати власні відеороботи цілком безпечно, навіть з комерційною метою.

Знайти матеріал, що цікавить, можна на YouTube через пошуковий фільтр. Потрібно зайти на сайт, ввести в рядок «Пошук» бажаний запит. Після виконання операції з’явиться кнопка «Фільтр». Серед додаткових фільтрів потрібно обрати «Ліцензія Creative Commons», система видасть всі матеріали, які підходять до теми. Їх може бути кілька тисяч, але завантажувати варто найбільш популярні. Визначають, наскільки популярне відео, по кількості переглядів та даті його розміщення в мережі. Зрозуміло, що чим більше переглядів за коротший час, тим популярніший ролик.

Щоб розмістити ролик на власному каналі, його спершу потрібно скачати на свій комп’ютер. Існує безліч способів це зробити. Найпростіший з них – додати літери ss перед словом youtube в адресному рядку та натиснути “Enter”. Після цього вас перенаправить на сторінку скачування. Залишається обрати необхідний формат та зберегти ролик, перейменувати його і залити на свій YouTube канал. Не нехтуйте оптимізацією, вона здатна творити чудеса.

Як заробити на чужих відео на YouTube

Заробіток на відео – справа приваблива. Щоб стати відомим блогером, не обов’язково створювати власні ролики. Серйозна робота вимагає досвіду, часу та капіталовкладень. А для новачка, який не має нічого з перерахованого, навіть камери, хорошим джерелом заробітку можуть стати чужі відео. Якщо готовий контент залити на хостинг і використати перевірений сервіс, ряди блогерів вдасться поповнити набагато швидше. Але в цій сфері є певні нюанси. Наприклад, правила монетизації, які весь час змінюються, та авторські права. Тобто справа не позбавлена ризику.

Як монетизувати YouTube канал

Користувач визначається з тематикою каналу, підбирає відповідний відеоматеріал, завантажує на свій ґаджет, змінює оформлення, заливає на власний канал, підключає монетизацію. Кошти надходять за кожну 1000 переглядів.

Популярні способи заробітку на YouTube

  1. Розміщення матеріалів з ліцензією Creative Commons

Використання контенту з цією ліцензією вбереже вас від блокування каналу. Автори робіт, що мають таку ліцензію, не мають нічого проти використання їхнього контенту іншими. Візьміть до уваги, що ваш матеріал, позначений такою ліцензією, також може стати підґрунтям для чиєїсь творчості. Якщо матеріал, що вас зацікавив, має позначення «CC NC», то залиште його в спокої, вибирайте відео з маркуванням «СС BY».

  • Розміщення відео з соціальних мереж та інших сайтів

Для вирішення таких завдань не потрібно мати досвіду, тільки бажання. Робота дуже проста: знайти цікавий ролик, скачати його та завантажити на свій канал. Не варто брати матеріал з YouTube.

  • Переклад/озвучка відео

Можна заробляти і більш складним способом. Щоправда, його впровадження потребуватиме від вас досконалого володіння рідною, а ще краще і іноземною мовою. Достатньо перекласти текст обраного ролика. І авторські права не порушуються, і ваш канал збагатиться свіжим контентом.

Наповнити відео новим змістом та додати йому унікальності допоможе наступне. Запозичуємо ролик без звуку та накладаємо на нього власний текст. Так само можна замінити і наявну в ролику озвучку. В нагоді стане спеціальна гарнітура, наполегливість, креатив.

  • Серіали та фільми

Своєрідний варіант отримати прибуток на YouTube – співпраця з I-Kino. Ви рекламуєте фільм, розміщуючи його трейлер на своєму каналі з описом та посиланням на фільм, приваблюєте глядачів на сайт I-Kino і отримуєте «зарплату».

  • Торрент-трекер

Можна ділитися і цілими фільмами, створивши власний Торрент-трекер. В такому разі гарний прибуток приносить реклама. Ви можете сприяти просуванню торрент-клієнтів, пропонувати відвідувачам скачати ту чи іншу програму разом з обраним файлом. Щоб втілити задумане в реальність, доцільно скористатися сервісом Mgshare.

Як уникнути блокування аккаунта YouTube

Кожна гра має свої правила. На розміщення контенту YouTube встановлює свої закони. Їх порушення загрожує баном. Ним карається публікація відео аморального змісту та посягання на авторські права. Додати унікальності використовуваній роботі можна змінюючи формат відео, субтитри, звуковий супровід, мову.

Поширені помилки користувачів

Публікація популярного контенту впадає у вічі не лише глядачам, а й правовласникам. Перезаливи матеріалів, що мають високі рейтинги (кліпи відомих виконавців, гумористичні шоу і т. д.), навряд чи сприятимуть швидкому збагаченню, оскільки викличуть обурення власників. Скарга на вас не примусить себе довго чекати.

Перехитрити YouTube можна, використовуючи партнерські медіамережі. Їх послуги не безкоштовні, але надійні. Тоді ваші публікації не контролюватимуться YouTube, неприємності підстерігатимуть лише з боку правовласників.

Читайте цікаву статтю автора Основні способи заробітку у Тік Ток, за що саме платять користувачам

Якщо ж “вуаль”, накинута на відео, не допомогла і сповіщення про плагіат вас все-таки знайшло, краще якомога швидше видалити проблемний матеріал, не чекаючи серйозніших санкцій.

Правовласники досконало володіють методами відслідковування запозичених відео. Одна скарга не поведе за собою блокування, але монетизація каналу на шість місяців унеможливиться. Серйозне порушення авторських прав загрожує навіть судовою тяганиною.

Скільки можна заробити на переглядах відео на YouTube

Користувачу виплачують гроші за натискання на рекламу, прикріплену до відео. Щоб система запрацювала, потрібно скористатися послугами партнерської програми. Клієнти віддають перевагу GoogleAdSense як такій, що має найбільші виплати.

Заробіток на чужих відео хоч і має прихований ризик, але вигідний. Ви не будете відчувати нестачі контенту, швидко наповнюватимете канал свіжим матеріалом. З часом це заняття зможе перерости в джерело пасивного доходу.

Які відео можна викладати на YouTube, не порушуючи прав

Як законно використовувати чужі відео на YouTube?

Є кілька рекомендацій для тих, хто тільки створює власний канал з комерційною метою і при цьому не хоче порушувати авторські права інших. Використання чужих матеріалів виявилося справою привабливою і прибутковою. Шляхом експериментів, спроб та помилок були таки знайдені способи уникнення проблем з адміністрацією хостингу.  YouTube не виступає проти використання з метою монетизації чужих роликів, якщо вони ліцензовані Creative Commons.

Ліцензія Creative Commons – своєрідний маркер відео, які цілком безпечно можна заливати на свій канал. Створювачам контенту, які дозволяють використовувати свої роботи іншим, YouTube рекомендує позначати свої матеріали «Creative Commons CC BY». Такі відео можна використовувати безпосередньо через YouTube редактор.

Присвоєння ліцензії означає, що будь-яке відео, створене за її допомогою, буде показувати назву джерела ролика. Звідси видно, що зберігаються ваші права як автора, і інші користувачі мають право повторного використання плодів вашої праці.  Перевірити наявність ліцензії можна за допомогою кнопки «Фільтр».

Від Specialist