Сб. Тра 25th, 2024
Заробити гроші на новий рік

Новорічні свята – це завжди доволі серйозна стаття витрат для більшості людей. Це і святковий стіл, і подарунки для рідних, друзів, колег, і святковий декор будинку.

Проте, існує категорія людей, які в переддень новорічних свят не лише витрачають кошти, а знаходять можливість швидко заробити. Проаналізувавши найбільш затребувані передноворічні послуги, ми приготували список тих на яких можна швидко і непогано заробити.

Робота аніматором

Карантинні обмеження постійно посилюють, тож корпоративи скасовуються. Але навряд чи більшість українців відмовляються від традиційних привітання для дітлахів від Діда Мороза.

Як заробити на Новий рік 2021

В середньому, година привітань від Діда Мороза коштує від 1100 грн, півгодини – 800 грн. Якщо привітання від Діда Мороза та Снігуроньки – 1600 грн. Розцінки дійсні на весь період новорічних свят.

Розпродажі торгових мереж, робота промоутером

Не зважаючи на карантин, торгові центри не відмовилися від святкових розпродажів. В цей період вони охоче користуються послугами промоутерів. За годину роздачі рекламних флаєрів можна заробити 70 – 100 грн.

Додатковий заробіток на рекламі

Промоутери, які працюють в костюмах ростових ляльок заробляють від 200 грн за годину. Акції проходять на протязі всього періоду новорічних свят. Тож можна скористатися зимовими канікулами й непогано заробити.

Доставка подарунків та продуктів

Подарунки близьким людям – важлива частина при створенні святкового новорічного настрою. На жаль не всі мають час на їх купівлю та доставку. Багато людей надає перевагу послугам кур’єра. Отож, якщо ви добре знаєте місто, маєте власний транспорт, вас не лякає погана погода і важкі, незручні вантажі — можете сміливо вибирати цю роботу.

Така робота має на увазі вільний графік, не вимагає досвіду роботи, а заробіток залежить від кількості доставок. Середня вартість доставки – від 120 грн. Персональна доставка — вдвічі дорожче.

Цікаво знати про Як скласти резюме правильно у 2021 році. Які дані вказувати та переглянути зразок

Клінінг послуги

Перед новорічними святами всі прагнуть зробити генеральне прибирання, але часу на нього не завжди вистачає. Крім того, багато людей просто не хочуть витратити на це сили та час. Послуги клінінгової компанії стають надзвичайно актуальними.

Заробити на Новий Рік

Ціна залежить від складності прибирання та площі приміщення. Середня вартість генерального прибирання 1 кв. м. квартири — від 20 грн, 35 грн — котедж або будинок, магазин – 28 грн. Якщо ви вибираєте замовлення на еко-прибирання – вартість, приблизно 55 грн за 1 кв. м.

Перетримка домашніх улюбленців

Полюбляєте тварин, вмієте за ними доглядати? Можете заробити на цьому, доглянувши їх на період відсутності господарів. Доглянути за кішкою коштує 80 грн в день, собака, залежно від розміру,- 110 – 140 грн, птахи -100 грн, гризуни – 70 грн. Ви маєте годувати та розважати тварину. Корм, і всі речі для свого улюбленця, привозить замовник.

Рекомендуємо статтю автора Додатковий заробіток в інтернеті. Популярні способи заробітку без вкладень

Чоловік на годину

Не у всіх вистачає часу встановити ялинку чи влаштувати ілюмінацію. Якщо ви майстер на всі руки, запропонуйте свої послуги і заробите 150 -400 грн, залежно від складності роботи.

Замовити послуги кухаря на Новий рік

Послуги кухаря

Раніше, багато хто проводив новорічну ніч в ресторанах. Тепер всі святкуватимуть вдома, через карантин. Проте багатьом людям можуть бути потрібними послуги кухаря. Вартість таких робіт залежить від кількості запрошених за банкет та складності меню. Проте, не менше ніж 150 грн за годину.

Від Specialist