На даному етапі фрілансери можуть непогано заробити. Проте, не всі можуть отримувати надвеликі прибутки, дехто має невеликий дохід, хтось зовсім маленький. І справа не тільки в кваліфікації і працездатності. Просто є найбільш оплачувані професії у фрілансі.
Хто ж найбільш затребуваний і «дохідний» у 2018-2019 роках?
Скільки можна заробити фрілансером вдома (огляд)
Вважається, що в середньому праця фрілансера оцінюється у 18 доларів за годину в Україні. Проте, не завжди це відповідає дійсності. Адже, зазвичай платять за проект, виконану роботу, а не за час, затрачений на працю.
Найбільш оплачуваною є робота юристів – фрілансерів. Але їхні послуги не надто популярні в Інтернеті. Більшість з них, навіть якщо і є фрілансерами, то працюють переважно поза межами всесвітньої павутини. Адже сфера діяльності досить специфічна. В середньому година роботи професійного юриста оцінюється у 30 доларів.
Доволі непогано заробляють фінансисти. Адже вони потрібні великим компаніям та маленьким підприємствам. Фінансові аналітики, бухгалтери, управлінці в середньому заробляють по 20 доларів за годину. Такі кадри дуже популярні в Інтернеті і мають можливість отримувати високі прибутки, ведучи кілька проектів одночасно.
Типово прибутковою є робота у сфері IT-технологій, програмування, створення сайтів, розробки баз даних. Це люди, які доволі багато мають знати та вміти. Проте вони цінуються у фрілансі і завжди мають масу пропозицій. Якщо Ви вмієте добре володіти комп’ютером і розбираєтесь у програмуванні, то точно будете заробляти непогано. В середньому за годину роботи пропонують 25 доларів.
Також доволі непогано можна підробляти дизайнером. Якщо Ви володієте лише базовими навиками, то отримуватиме приблизно 15 доларів за годину. А якщо ж можете бути хорошим графічним дизайнером, створювати мультфільми, монтувати відео та робити більш складнішу роботу, тоді оплата буде коливатися в середньому по 20 доларів за годину.
Особливо прибутковою є на даний час робота фотографа – відеооператора – фрілансера. Практично круглий рік ця людина має працю в Інтернеті, а також замовлення для співпраці «наживо». Особливо, цінуються люди із почуттям смаку, вмінням не просто фотографувати чи знімати, а створювати невеликі шедеври із банальностей.
Коли Ви класний спеціаліст, то зробите зйомку у будь – який період геніальною. Ціни різні і в середньому коливаються від 800 гривень за всю зйомку до кількох тисяч за фотографування торжества.
Преспективні напрямки для заробітку фрілансером в 2019 році
Крім дійсно «дорогих» професій, на ринку фрілансерів є і такі, які цінуються менше, проте без яких неможливо вже уявити собі цей сегмент. Є велика кількість людей, які намагаються заробити на прямих або посередницьких продажах. Зазвичай, це мами в декреті, домогосподарки або ті, хто шукає невеликий додатковий заробіток.
Отримати величезні прибутки неможливо, проте це займає небагато часу ( по кілька годин на день), користується популярністю у споживачів та постійно дає можливість мати «свіжу копійку». Проте сума коштів у всіх різна: хтось отримує по кілька сотень на місяць, а в когось кошти вимірюються тисячами.
Крім того, є чималий попит на хороших спеціалістів, які допомагають розвиватись соціальним мережам. Це люди, які розвивають тематичні групи, купують рекламу, викладають пости, просувають бренди. Ціни також різняться: хтось може заробити по 3-4 тисячі на місяць, а хтось і більше десяти.
Так само потрібні ринку фрілансерів і працівники «текстової галузі». Це копірайтери, рерайтери, перекладачі, сео-спеціалісти. Проте, незважаючи на затребуваність, такі робітники заробляють не дуже багато.
В середньому це кілька тисяч на місяць. Адже, робота з текстом вкрай марудна і може забирати багато часу. А от готові платити за неї не надто багато. Тут все вимірюється у тисячах знаків. Середня ціна близько 40 гривень за тисячу одиниць без пробілів.
Якщо Ви маєте бажання стати фрілансером у 2019 році, то Вам є з чого обирати. Проте, не варто відразу ж розраховувати на космічні виплати, у будь-якій сфері важливий гарний результат та добре виконана робота. А це зазвичай приходить з досвідом.