Пн. Бер 4th, 2024
Курців попередили про високу вразливіть для коронавірусу: подробиці

Поширення корона вірусу серед населення України триває. На цю мить вже зафіксовано понад 70 випадків хворих на цю недугу (за даними ВООЗ). У зоні ризику знаходяться особи, які мають серцево-судинні та респіраторні захворювання, у тому числі, що викликані курінням.

Особи, які палять мають цілком більше шансів отримати укладення при виявленні перших симптомів вірусу COVID-19 та потрапити до реанімації. Саме такі висновки оприлюднили представники університетів Гарварду та Іракліоні.ф

«Залежні від паління люди мають ймовірність у 1,4 більше отримання важчих симптомів хвороби та на 2,4 рази більшу ймовірність потрапити до реанімації, отримати штучну вентиляцію легень та ймовірність найгіршого, у порівнянні із людьми, що не курять», – повідомляють у заяві.

Цікаво знати Як можна приготувати антисептик в домашніх умовах для боротьби з різними мікробами

Статистика досліджень, які проводили представники китайських лабораторій: серед проаналізованих 55 924 випадків зараження вірусом COVID-19, смертність більше «охопила» осіб із такими захворюваннями:

  • Люди, що хворіють на діабет;
  • Особи із гіпертонією;
  • Пацієнти з онкологічними захворюваннями;
  • Захворюваннями серцево-судинної системи;
  • Мали хронічні респіраторні захворювання.

На думу вчених, саме куріння може «допомагати» вірусу COVID-19 проникати до органів дихання та викликати легку або важку форму захворювання із всіма наслідками.

Курці мають більші ризики захворіти на коронавірус

А ослаблена серцево-судинна система притаманні саме особам які залежні від згубної звички (куріння). Тобто дана категорія населення може бути більш «сприятливою» для важких форм перебігу хвороби.

Раніше вчені із Великої Британії повідомляли про нову групу ризику для ускладнень при захворюванні коронавірусом – особи із надлишковою вагою (орієнтовно 63% всіх пацієнтів у реанімаціях мали цю проблемку).

Отож вибір за Вами. Звичайно, що ми бажаємо лише здоров’я для всіх, та по можливості почніть берегти себе та близьких. Адже згубні звички ніяк не покращують самопочуття, а лише ослаблюють імунітет та роблять створюють ризики для здоров’я.

Рекомендуємо статтю Мотиваційні 9 причин, чому потрібно кинути палити та переваги для організму

Від Specialist