Сб. Вер 14th, 2024

Якщо особа вже здійснила оплату ЄСВ за квітень 2020 року, до того як закон №533, у якому йдеться про підтримку бізнесу під час спеціальних заходів на запобігання поширенню вірусу Covid-19 набув чинності, то тоді ті кошти будуть зараховані податковими органами, як майбутні платежі.

Податкова служба заявила, що не варто писати ніяких заяв, щоб не сплачувати єдиного соціального внеску у період карантину. Також ДСП заявила про те, що ніяких заяв від платників ЄСВ не потрібно. Але це не стосується випадків, коли платник самостійно визначає базу нарахування ЄСВ за звітний період у Звіті.

Податкова служба оголосила, що в період з 01.03 — 31.05.2020 року санкцій за порушення, які будуть пов’язані з електронним адмініструванням ПДВ на прибуток підприємств — не будуть застосовуватися.

Через введення карантину через коронавірус в Україні за спеціальними правилами будуть оплачувати лікарняні.

Цікаво знати: Без роботи можуть залишитися 25 мільйонів людей: наслідки поширення коронавірусу

Через коронавірус в період з 18 березня до 3 квітня, “Укрзалізниця” скасувала всі пасажирські потяги.

На період карантину “Укрпошта” дещо змінила роботу відділень, але на сьогоднішній день вона працює у звичайному режимі.

Верховна Рада заявила про те, що в період карантину і протягом 1 місяця після його закінчення, людям не будуть виписувати штрафи за пізню оплату комунальних послуг

В Україні особи, через вірус Covid-19 самоізолюються вдома під пильним наглядом лікарів або знаходяться на лікарняному, отримають компенсацію в розмірі 50% від зарплати.

Під час карантину, який ввели через коронавірус, для бізнесу було скасовано більшу частину податків, а також обмежено усі перевірки та штрафи

Станом на 18 березня ПриватБанк зупинив продаж та купівлю готівкової валюти. Також банк заявив, що готівка в банкоматах та касах є.

Від