Пн. Кві 15th, 2024

У світі новий спалах паніки через те, що коронавірус тепер почав поширюватися Європою. Хоча вже з’ясовано особливості цієї інфекції, та виявлено, що вона є навіть менш загрозливою, ніж деякі штами грипу.

Проте, спад продемонстрували фондові індекси різних країн. Так, індекс Dow Jones вправ на 2,9%, японский фондовий індекс Nikkei на 2%, європейські фондові індекси зменшилася на 1-1,5%. Також відмічено спад в індексах в Австралії, Новій Зеландії, Південній Кореї. Звичайно, знижується і вартість китайських акцій, дешевшає нафта.

Проте, саме захворювання виявилося не настільки небезпечним, як вважалося спочатку. Воно найчастіше протікає легко, з симптомами, які не завжди можна відрізнити від звичайної застуди. Важко його переносять люди з ослабленим імунітетом. Коронавірус загрожує переважно літнім людям із супутніми захворюваннями. Смертність від нього становить близько 2%, що робить його досить близьким по небезпечності до певних видів грипу, і поступається свиному грипу.

Як ми вже не раз відмічали, від цього захворювання найбільш потерпає саме економіка.

Та ще на його фоні яскраво проступають проблеми неосвіченості, нестатку інформування та помилок комунікації громадян країни з владою. Що добре показала ганебна історія в Нових Санжарах із нашими громадянами, евакуйованими з Китаю.

Також про це: Чи захворіє економіка України через коронавірус?

Від