Чт. Тра 26th, 2022

В період карантину уся банківська система працюватиме у стандартному режимі. Національний банк України заявив, що він готовий у будь-який час забезпечити підтримку ліквідності банківської системи.

Було сказано, що національний банк України готовий у будь-який час знезаражувати банкноти у спеціальних сховищах. Це у свою чергу забезпечить постійне касове обслуговування.

Національний банк готовий і надалі проводити валютні інтервенції для того, щоб загладити валютні коливання. На сьогоднішній день стало відомо, що в нас достатній запас міцності: міжнародні резерви України перевищують 27 млрд доларів.

Цікаво знати:Карантин в Україні: радість школярам та інтернет-провайдерам, проблеми – медицині й бізнесу розваг

Національний банк України рекомендує дотримуватися рекомендацій МОЗ. Потрібно намагатися якомога рідше відвідувати громадські місця, де є велике скупчення людей, зокрема відділення банків.

На сьогоднішній день Національний банк вже вийшов на міжбанківський ринок і для стабілізації курсу гривні продав понад 350 млн доларів. Цей банк вже 2 день намагається згладити валютні коливання і сьогодні для цього, було продано понад 300 млн доларів. Про це було сказано на офіційній сторінці Національного банку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *