Пн. Кві 15th, 2024

Станом на 10 березня ціни на ринку нафти трохи зросли після різкого падіння. Отже, ф’ючерси на Brent після падіння зросли на 7% на торгах в Азії, тим самим вони наблизилися до 38$ за барель.

Відомо, що стабілізація на нафтовому ринку може бути тимчасовою, у випадку якщо надійде нова інформація про збільшення Саудівською Аравією кількості видобутку нафти.

Аналітики Citigroup стверджують, що ціни на нафту у найближчий час можуть знизитися до 30$, але поки що невідомо, де сформується її новий ціновий діапазон.

Цікаво знати: Курс біткоїна обвалився вслід за падінням цін на нафту

Але водночас аналітики говорять про те, що нафта, ціни на яку рекордно знизилися, може стати поштовхом для розвитку економіки деяких країн.

В понеділок 9 березня Саудівська Аравія різко знизила ціни на нафтовому ринку — до 30 доларів. Востаннє таке траплялося ще в 1991 році. Слід зазначити, що через це видобуток нафти поступово стає нерентабельним.

Відмова Російської Федерації скоротила видобуток нафти, її надлишок було зафіксовано через поширення у світі коронавірусу. Слідом за зниженням цін на нафтовому ринку різко знизився курс російської валюти. Аналітики заявили, що зниження цін на нафту може негативно вплинути на економіку Росії.

Від