Вт. Чер 18th, 2024
Високооплачувані професії

За останні 6 місяців ринок праці в Україні істотно змінився. Корективи внесла пандемія коронавірусу. Багато громадян втратили робочі місця. По суті такий відбір та випробування для бізнесу. Ми підібрали рейтинг найбільш високооплачуваних професій та перспективних професій в Україні 2020 року.

Фахівці у сфері IT

Тут напевно нічого нового не відкриваємо для Вас. За статистикою із минулих періодів, цей напрямок залишається у лідерах. Згідно з статистикою одного із популярних ресурсів пошуку роботи, дуже добре оплачуються вміння Python та NET програмістів 52-55 тисяч грн/місяць. У столиці ці працівники можуть отримувати і до 70 тисяч на місяць.

Після останніх подій із впровадженням карантину саме IT спеціалісти формують глобальний ринок праці. Особливо цінуються фахівці із України для розробки програмного забезпечення іноземними компаніями. Тому роботодавці мусять конкурувати із заробітниим платами європейськоо, американського та азіатського ринку.

Веб аналітик професія

Професія Web-аналітик

Для хороших спеціалістів у сфері Web-аналітики роботодавці готові платити до 40 тисяч на місяць. Суть роботи полягає у зборі, аналізі та систематизації інформації про відвідувачів інтернет-ресурсу для підвищення її популярності та ефективності. Цей напрямок можна розділити ще на кілька менших спеціальностей.

Web-аналітики мають досконало розуміти про особливості роботи систем статистики сайтів, принципи формування пошукової видачі (органіки). Всі ці дії можуть допомогти потрапити ресурсу на перші сторінки пошуку та збільшити трафік.

Загалом аналітики можуть працювати у парі із спеціалістів у іншій сфері: налаштування контекстної та медійної реклами, SMM менеджерами. Вони допоможуть побудувати ефективні рекламні компанії.

Професія Медіабайер

Ще одна молода та перспективна професія для українського ринку праці. Суть зайнятості полягає у пошуку та покупці рекламних площ у медіа. Спеціаліст працює напряму із рекламним відділом обраного ЗМІ та домовляється про умови, терміни та вартість розміщень. Заробітну плату для таких експертів готові надати у розмірі 30-35 тисяч на місяць, а у столиці до 40 тисяч.

Професія Національний менеджер

Робота такого спеціаліста полягає у комунікації із ключовими клієнтами компанії, встановлення та контроль планів продаж, керування штатом підлеглих та проведення переговорів.

Простими словами – це людина універсальної зайнятості, що здатна організувати роботу компанії, веде за собою команду та володіє певним баченням майбутньої ситуації, прогнозує плани. Круті фахівці можуть отримувати до 35 тисяч гривень в Україні.

професія фінансового директора

Фінансовий директор компанії

Дуже часто посаду фінансового директора називають головним бухгалтером, але це не зовсім так. Насправді, особа виконує значно більший функціонал, а не лише веде обік та складає звітність. До напрямку діяльності починає відноситись юридична особа, маркетинг та IT, HR проекти тощо.

Цікаво прочитати Робота в інтернеті на дому. 10 перевірених методів заробітку вдома

По суті фінансовий директор має володіти хорошою стратегією, яка у майбутньому призведе до зростання вартості компанії, привабливості для інвесторів та заробітку в цілому. Для хороших спеціалістів компанії готові платити до 30 тисяч гривень. Відомі випадки для Києва та Одеси, де ЗП ставлять 35 тисяч.

Професія директора із маркетингу

Популярна професія, що виникла на етапі стику офлайн та онлайн продажів. Заробітна плата може коливатись від 27 до 30 тисяч гривень при умові виконання плану KPI.
Директор із маркетингу розробляє стратегію просування товарів компанії на ринку, а також в певній мірі відповідає за продажі. Наразі дана професія не втрачає популярності, а лише набирає попиту через розвиток нових каналів продажу товарів та послуг.

Директор із продажів

Для «хороших менеджерів» із продажу товарів завжди знайдеться високооплачувана робота, такі спеціалісти цінуються. Компанії готові платити від 25 до 30 тисяч гривень на місяць, при умові виконання планів продажу. Під його керівництвом знаходиться дохідна частина бізнесу та побудова стратегій для збільшення відсотку прибутку. Спеціаліст, що веде компанію «вперед».

Головний лікар

До десятки високооплачуваних спеціальностей входить також і медицина. Для орієнтира, сьогодні головний лікар може розраховувати на 25 тисяч гривень заробітної плати, а для приватних лікарень для цифри лише ростуть.

Також потрібно зазначити непогані заробітки для спеціалістів стоматології, УЗД, гінекологів та гастроентерологів. Вони можуть розраховувати на 18-25 тисяч гривень.

професія автомаляр

Автомобільний маляр

Одна із не багатьох процесій творчого характеру за які готові платити до 25 тисяч на місяць, а у сервісах столиці до 30 тисяч/місяць. Спеціаліст має орієнтуватись у кольорах та відтінках, мати художнє мисленням.

Потрібно відмітити негативний вплив на здоров’я людини при тривалій роботі із автомобільними фарбами, тому така робота непогано оплачується.

Водій-міжнародник

Дуже популярна професія серед українців та іноді небезпечна. Водій має долати кожного дня тисячі кілометрів та перетинати кордони між державами. Окрім водіння автомобіля водій-міжнароник повинен виконувати функцію експедитора, адже в основному спеціальний працівник, який супроводжує вантаж, відсутній. І всі відповідальність лягає на його плечі по цілісності та термінах доставки вантажу. Заробити можна до 25 тисяч гривень, хоча й більшість виплат може здійснюватись в іноземній валюті.

Прочитавши дану статтю можна зробити висновок, що найбільш популярними залишаються фахівці із сфери IT, менеджерів із продажу, водіїв, маркетологів та медиків. Незважаючи на ріст вакансій на дошках оголошень, ми маємо високий рівень безробіття. Із даних на червень 2020 року на обліку у Центрі зайнятості перебувало 514 тисяч осіб.

Рекомендуємо статтю автора Допомога по безробіттю 2020 року. Процедура реєстрації у Центрі зайнятості Онлайн

Від Specialist