Нд. Кві 14th, 2024

Зима надворі до Нового року вже недалеко, але й без того вистачатиме свят, корті хотілось би проводити не тільки на дивані або за монітором комп’ютера. Сходити на виставу, до кінотеатру, відвідати хороший ресторан або ж купити новорічні подарунки знайомим чи родичам.

«Гроші не головне в житті» – говорять всі, але саме вони роблять наше життя більш яскравішим та комфортнішим. Якщо Ви вмієте правильно розпоряджатись, тоді й невелика сума у кишені стане хорошою підтримкою напередодні новорічних та різдвяних свят.

Нижче розповімо про заробіток грошей різними методами, швидко та без особливих затрат часу. Для тих, хто планує отримати 1000 гривень за реєстрацію – вибачайте, «казки» розповідають лише дітям на інших сайтах ресурсах.

Заробити через інтернет на написанні статей та описів

Вже не одноразово розповідали про такий метод зайнятості як копірайтинг. Існує багато бірж, де можна продавати свій контент та писати на замовлення. Описувати зараз всі не будемо. Згадаємо лише перевірений сайт https://freelancehunt.com

Конкретно про суть роботи можна почитати в даній статті Український сайт для заробітку Freelancehunt: особливості, рекомендації для новачків

Чи можете Ви писати статті на замовлення? Просто перевірити. Ви вже прочитали частину нашого матеріалу, чи складно для Вас описати «власними словами» зміст? Якщо так, тоді пропускаєте даний метод та переходьте до наступного способу.

Середня вартість за 1000 символів (без пробілів) – 35 гривень на момент написання статті. В залежності від складності замовлення та тематики можна витратити від 1 до 3 годин (враховуючи перерву на каву) на статтю 3 тисячі символів, а це близько 100-120 гривень.

Переклад текстів на замовлення

Ще один популярний спосіб для студентів чи вчителів іноземних мов. Дуже часто потрібно перекласти іноземні договори, довідки, опис товару тощо. Шукати замовлення можна на тому ж сайті фрілансу.

Заробіток на перекладі текстів

Скільки заробити можна отримати можна – тут вже від складності. Цін конкретних немає, але оцінюючи ставки можна отримати від 200 до 400 гривень за переклад середньої статті на 3 тисячі символів.

Отримати додатковий дохід – розклеювання оголошень

Дуже не поганий варіант для заробітку в місті – розклеювання оголошень. Цей вид зайнятості підійде для всіх. Якщо ви любите гуляти містом, орієнтуєтесь по вулицях, тоді можна витратити час із користю на свіжому повітрі.

Рекомендуємо статтю Заробіток на написанні коментарів та відгуків – крауд маркетинг

Тут можна застосувати два методи для отримання замовлення. Відкрити два-три популярних сервіси безкоштовних оголошень, та подати власну рекламу із словами: Розклею оголошення, Реклама на під’їздах, Реклама на зупинках громадського транспорту.

Оголошення про додатковий заробіток в інтернеті

А потім спробуйте скористатись пошуком у рубриці «Робота» з ключем «оголошень», і тут є пропозиції (рекомендуємо використовувати і на російській мові) це вже від Вашого регіону залежить.

В середньому можна отримати 200 гривень за розклеювання 100 екземплярів (при чому це без врахування розхідних матеріалів: клей, скотч тощо).

Заробити промоутером – роздача рекламних матеріалів

Використовуючи методику із попереднього розділу, відкриваємо сайт пошуку на дошках оголошень та отримуємо результат за пошуковим запитом «промоутер». Пропозицій вже більше ніж на розклеювання оголошень.

додатковий заробіток промоутер та роздача флаєрів

Даний вид реклами, хоча й малоефективний, але більшість рекламних агенцій «не спішать прощатись» із ним. Поки існують акції, торгові мережі та й взагалі магазинчики – це буде актуально (в інтернеті вже інші методи).

Оплата промоутеру може нараховуватись погодинно. Від 50 до 80 гривень за годину роботи (але це середня ставка та залежить від регіону та типу продукції). Дуже популярно серед школярів та студентів, які в перерві між навчанням можуть отримати додатковий заробіток.

продати старі речі в інтернеті та отримати заробіток на Новий рік

Якщо маєте хист до продажу товарів

Передивитись старі речі (одяг чи взуття), електроніка тощо. Можливо те, чим уже давно не користуєтесь, не вдягаєте. Зараз дуже часто можна продати старий магнітофон, телефон (на запчастини) безкоштовно із дошками оголошень.

Цікаво знати Робота в інтернеті на дому. 10 перевірених методів заробітку вдома

Тут вирішується два питання відразу: отримуємо додаткові кошти та звільняємось від непотрібних речей (вмійте «відпускати» друзі). Скільки Ви отримаєте важко передбачити, самі розумієте.

Маєте автомобіль – надайте послуги перевезення

Зараз дуже популярний сервіс «Тачку». Всі охочі, що мають транспортні засоби (можна орендувати у знайомого) проходять швидку реєстрацію та перевірку документів і все, можна почати приймати замовлення від клієнтів.

Багато водіїв, які працюють вже не перший рік, кидають основну роботу та працюють самі на себе, отримуючи пристойну заробітну плату (без урахування витрат на пальне та амортизацію авто).

Із автомобільних форумів водії діляться різними цифрами, але 300-500 гривень за вечір отримати можна. Все залежить від часу замовлень, кількості поїздок.

Від Specialist

Коментарі закриті.