Після підписання парламентом відповідного законопроєкту, відбулося зростання курсу більше ніж на 2 тис. доларів. Президент Сальвадора Наїб Букеле вважає, що біткоїн, як офіційний платіжний засіб, може стати у нагоді «заробітчанам». Адже допомагатиме їм пересилати кошти рідним. Проте, імовірно, влада країни у такий спосіб прагне тримати під контролем криптовалюту. Про це пише MC.today, а ми ділимося найголовнішим.
Що сталося
Відтепер біткоїн ― офіційний платіжний засіб у Сальвадорі. Відповідний законропроєкт був підписаний парламентом країни. Невдовзі глава держави теж підпише документ, який одразу ж має вступити в силу. До того ж президент підкреслив, що біткоїн стане таким самим засобом платежу, як американський долар.
Як розвиватиметься інфраструктура
У 90-денний термін в державі має бути створена відповідна інфраструктура для криптовалюти. При державному банку урядом буде створено криптогаманець, на якому зберігатиметься 150 мільйонів доларів у біткоїнах. Будь-яка біткоїн-транзакція покриватиметься податком на приріст капіталу. А ціни у крамницях зазначатимуть як в доларах, так і біткоїнах.
Для чого це потрібно
Глава країни розповів, що визнання біткоїну офіційним засобом платежу має допомогти «заробітчанам» пересилати кошти на батьківщину. Бо 20% ВВП надходять саме від цих людей. Хоча, можливо, влада Сальвадора прагне контролювати обіг криптовалют на території країни.
Про курс біткоїна
Після того, як було оголошено про підписання законопроекту, курс біткоїна зріс на 2 тис. доларів. І на 14:30 становив 34,9 тис. доларів. Знайти кращий курс та обміняти Біткоїн на Приват24.