Пт. Кві 19th, 2024
Крауд маркетинг та просування сайту

Поговоримо у даній статті про ще один інструмент для просування сайту в пошуковій системі – крауд маркетинг. Можливо більшість чула таке поняття від маркетологів. Ми розглянемо основні його переваги для розкрутки ресурсу для загального розуміння та принципи дії.

Крауд маркетинг відомий давно, але мало вживаний серед багатьох SEO спеціалістів. Дуже часто його називають «партизанський маркетинг», що в деякій мірі заслужує свою назву. По суті це публікації на форумах, відповіді на коментарі користувачів на сайтах запитань, соціальних мережах тощо.

Цей інструмент просування сайту дозволить не лише наростити зовнішні посилання на сайт, але й є хорошим джерелом трафіку реальних користувачів, які зацікавлені у послузі або покупці товару.

Чому крауд маркетинг діє та його користь для сайту

Більшість користувачів використовують для пошуку потрібного товару або послуги пошукову систему Google та Яндекс. Там уже клієнта можна «відловити» високими позиціями у пошуку або контекстною рекламою. Але є така категорія, яка хоче почути думку сторонньої особи.

Саме рекомендація іншого дозволить зробити правильний вибір, це все уже на підсвідомості діє. Таким чином ці знання вміло використовують маркетологи. Даний варіант реклами підійде для будь якого бізнесу: продаж електроніки чи надання юридичних послуг.

Кількість зовнішніх посилань почне також зростати, а це позитивно відобразиться на просуванні сайту в цілому та окремих його сторінок. Цілком ймовірно, що деякі сайти мають високий рейтинг не лише серед користувачів, але й пошукових систем.

Принцип дії крауд маркетингу та його ціна для сайту

Суть виконання проста та полягає у наступному: замовник складає список сторінок та ключів (анкорів), можливо будуть ще додаткові умови (термін публікації тем, кількість зовнішніх посилань, кількість символів у пості тощо). Додатково можна обрати кількість анкорних та безанкорних посилань для виконавця (скажімо потрібно 10 постів у тиждень із них 40% анкорні, а 60 прості із використанням url сторінки).

крауд маркетинг для сайту

Виконавець крауд маркетингу підшукую потрібні або схожі за тематикою форуми або створює окремі теми яких ставить питання або ж відповідає із потрібним змістом. Все це дуже схоже на звичайний діалог користувачів, що приводить до логічного кінці – рекомендації вашого товару або сторінки та ресурсі.

Крауд маркетинг для просування сайту

Вартість крауд маркетингу різна, залежить від складності виконання. Скажімо простий пост на 2-3 речення може коштувати від 30 гривень. Якщо говорити про створення дискусії у темі – від 60 гривень та вище. Тут вже потрібно мати мінімум два логіни із рейтингом на форумі або іншому сайті.

Гарантовано можна сказати, що використання даного інструменту для просування сайту позитивно вплине на позиції низько частотних запитів та підсилить середньо частотні. У порівнянні із біржами посилань цей інструмент найдешевший по нарощуванні вічних посилань.

Підсумовуючи усе можна сказати про крад маркетинг – це ефективно для різного виду бізнесу, ціна нижча на крауд маркетинг ніж на вічні посилання, нарощення зовнішніх посилань при систематичній роботі дозволить покращити позиції.

Ми завжди готові допомогти із просуванням вашого сайту рекламацією вашого бізнесу: внутрішня та зовнішня оптимізація, налаштування контекстної та медійної реклами Google та Яндекс, підключення товарної реклами Google Shopping, рекламні компанії у Facebook із гарантією. Звертайтесь на пошту: reklama@seo-marketing.com.ua

Від Specialist