Пн. Чер 27th, 2022
Бізнес розведення породистих котів в Україні

Мабуть, Ви часто задумувались, що можна непогано заробити, розводячи породистих котів. Адже, уже в рік кішка може народжувати кошеняток, вагітною ходить близько двох місяців,давати потомство може по два-три рази на рік.

Кошенята можуть коштувати дуже дорого, ціна за одне миле малятко може досягати кілька тисяч доларів. Звісно, річ йде про чистокровні породи зі всіма відповідними документами.

Ці дорогі прибуткові кішки, що потрібно знати?

Є кілька найбільш дорогих порід котів. Звісно, ніхто не може гарантувати, що Ваш бізнес буде вдалим. Адже, Ви не можете точно знати, скільки кошенят народить кішка. Скільки з них буде такими, яких можна буде продати.

Та й для хорошого результату Вам в ідеалі потрібно мати не одну кішку, а декілька (самку і самця) аби кожного разу гарячково не шукати пару для «котячого кохання». До речі, тут є ще одна непогана і менш ризикована ідея: Ви можете бути власником чистокровного котика, якого здаватиме «в оренду» для «в’язки».

Рекомендуємо Заробіток на вирощуванні равликів, преспективи нового бізнесу для України

Не забувайте, що котики мають їсти лише спеціальну їжу, бути під постійним наглядом ветеринара. Їм необхідні процедури по догляду за шерстю, а також маса інших маніпуляцій, пов’язаних зі здоров’ям.

Розведення породистих кішок для заробітку
Продаж кота породи Саванна

Найдорожчими породами котів вважаються саванна (4-22 тисячі доларів), као мані (2 тисячі доларів), бенгальська кішка (1-4 тисячі доларів), тойгер (4-5 тисяч доларів), єнотовий кіт (1-2, 5 тисячі доларів), давно рекс (400- 1, 2 тисячі доларів), шотландська капловуха (500 – 1500 доларів), британська кішка (200 – 1200 доларів), менкс (500-4000 доларів),

продаж котів породистих як бізнес в Україні
Продаж кота породи Као Мані

Починати бізнес варто з бенгальського котика, британців чи мейн кунів. Вони не дуже примхливі, доволі товариські, їх потрібно добре годувати, вичісувати шерсть та підстригати кігті. На них дуже великий попит, особливо на британських кішок, адже вони дуже дисципліновані.

Етапи створення бізнесу. З чого почати розведення кішок

Потрібно аби були пройдені певні стадії, щоб бізнес працював та був успішним. Отже варто:

  • Купити кішку, дізнатися все про догляд та харчування.
  • Обов’язково потрібно ходити до ветеринара.
  • Також варто брати участь у виставках.
  • Потрібно організувати розплідник, де б могли жити кошенята.
  • Треба відразу ж знайти чистокровного партнера для в’язки.
  • Варто виростити кошеняток приблизно до трьох місяців.
  • Знайти гідного покупця та продати кошеня.

Проте такий бізнес має доволі туманні перспективи. Але бізнес може більш успішним, якщо не робити певних помилок. А саме, не варто купувати тваринок без документів і за низькою ціною.

Так само котів не можна купувати на стихійних ринках, лише у спеціалізованих місцях. Не дозволяйте собі придбати кішку без документів, навіть Вас завірили, що  у неї прекрасний родовід.

Рекомендуємо Власний бізнес в 2019: нові ідеї для власного бізнесу з нуля

Крім того, відразу ж розрахуйте і список витрат, які вимагатиме Ваша кішка. Це будуть дорогі корми, членські внески у різні професійні «котячі» клуби. Витрати на ветеринарів, щеплення, дуже хороше харчування на період вагітності.

Ваша кішка також повинна народити за допомогою ветеринарного лікаря, його послуги не безкоштовні. А найголовніше те, що в перший тиждень не всі кошенята можуть вижити. Тому, звісно, Ви повинні прорахувати всі ризики і розуміти, що все ж розведення кішок – справа не проста. Це не лише бізнес.

Вона вимагає повної віддачі, теплоти, любові. Ви маєте не просто хотіти заробити. Перш за все ви повинні любити кішок, а тоді вже бути бізнесменом. Якщо пощастить, то такий бізнес буде успішним, хоча і сезонним. Спробувати варто, але гарантувати успіх ніхто не може.

Від sasha40

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *