Кредити онлайн: переваги, ризики та специфіка оформлення

Однією з популярних прогресивних послуг на сьогодні являється термінова позика в онлайн режимі. Можливість отримати кредит на карту онлайн витісняє кредитні продукти банків і швидко набирає популярність серед населення.

Затребуваність цієї послуги в першу чергу пов’язана з можливістю швидкого розв’язання фінансових проблем. Така можливість приваблюю, адже не потрібно застави, поручителі, довідки про доходи та оформлення пакета документів. Мікрофінансові організації в найкоротші терміни нададутьмікрокредит на карту банку.

Видачою інтернет-кредитів займаються ліцензовані МФО. Високий попит на пропоновану послугу створює серйозну конкуренцію, що змушує подібні організації постійно доповнювати послуги вигідними пропозиціями.

Серед таких варто зазначити, можливість отримати першу позику під 0%, кредити людям з поганою кредитною історією, занижена процентна ставка, промокоди, розіграші цінних подарунків і тому подібне.

 

Специфіка отримання швидкого кредиту онлайн

Оформлення кредиту онлайн – це прогресивна послуга сучасних МФО. Щоб отримати грошові кошти достатньо мати доступ до мережі інтернет, платіжну картку будь-якого банку та паспорт із зазначенням постійного і тимчасового місця проживання.

На сайті мікрофінансової організації необхідно вказати суму позики та терміни, також заповнюється анкета із вказуванням особистих даних, після чого можна подати заявку. Коли заявка позичальника буде ухвалена, необхідно буде підписати договір, це відбувається шляхом підтвердження дії. В більшості випадків кошти будуть нараховані менш, ніж за пів години.

Цей спосіб дає можливість отримати кредитні кошти будь-якій повнолітній особі. Немає значення чи працевлаштована особа та який її соціальний статус.

 

Переваги та недоліки онлайн кредитів

 Слід зазначити ризики подібного роду операцій. Однією з особливостей таких послуг являється можливість отримати невелику суму грошей (до 15 000 грн), а також короткий строк позики (гроші в більшості випадків слід повернути до 30 днів).

Слід враховувати, що якщо сума боргу і процента ставка не будуть повернені вчасно, вам нарахують штраф. Більшість організацій дозволяє подовжити строки виплати, для цього необхідно скористатися функцією пролонгації.

Її суть полягає в наступному, коли боржник не може вчасно повернути кошти, то можна тільки сплатити відсотки за терміни користування послугою та отримати до 30 днів на погашення кредиту без накладення штрафу.

Так багатьох лякає той факт високої процентної ставки. Вона виправдовується ризиками МФО, оскільки та видає гроші у режимі онлайн без перевірки документів. Якщо вам потрібні гроші на короткий термін, то швидкі позики в інтернеті, саме те, що вам потрібно.

переваги кредиту онлайн

Основні переваги онлайн кредиту 

  • Простота і швидкість. Оформити кредит можна не виходячи з дому за лічені хвилини та миттєво отримати кошти на карту.
  • Для отримання коштів знадобиться лише паспорт та банківська картка.
  • Не потрібно вказувати ціль позики, схвалюють 99% заявок.
  • Можливість отримати позику особам, які працюють неофіційно, або мають погану кредитну історію.
  • Можливість контролювати кредит шляхом створення особистого кабінету на сайті МФО.
  • Можливість погасити позику цілком або частинами, користуючись електронними гаманцями, терміналами чи інтернет-банкінгом.
  • Можливість заощадити при достроковому погашенні боргу.

 

Як бачити подібні фінансові операції мають значно більше переваг, ніж ризиків. Якщо зважити всі «за» і «проти», можна отримати грошові кошти уже за декілька хвилин після оформлення заявки.

📢 Сподобалась стаття? Долучайся до нас у соціальній мережі 👍 Facebook та шукай наш канал у 👉 Telegram. Отримуй цікаві статті та новини відразу у стрічку!